Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S clas benzin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S clas benzin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj S clas benzin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 07:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Verso-S  ·  Durrës

Toyota Verso

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:50 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Berat

Okazion benzin gaz.

7 800 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi shitet

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

Dje 08:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Tiranë

Kawasaki ZX-6 Ninja

Dje 08:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

Yamaha X Max 300 Super Gjendje

5 500 EUR

Dje 07:10 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

18 Qer 17:12 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 220 4g

1 EUR

18 Qer 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 11:01 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz e clas w212

200 EUR

16 Qer 11:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
15 Qer 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 55  ·  Krujë

Shitet s55

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 600  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 23:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

OKAZION!! Shitet/ndrohet! 2.2 sd4, 190 CV

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 09:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

11 Qer 20:42 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

04 Qer 10:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 13:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

TIMON VW

45 EUR

02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 18:19 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

19 Maj 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

Shitet Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 15:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 07:14 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Serf me ajer

400 EUR

16 Maj 07:14 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  WellCraft  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Serf me ajer

400 EUR Çmimi me zbritje

13 Maj 14:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Lezhë

shitet s gaz benzin

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 08:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 08:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 270  ·  Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
05 Maj 14:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Tiranë

x max 300

6 400 EUR

30 Pri 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITUR❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 14:00 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Pri 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S clas benzin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione