Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kroskot 250 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 42

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kroskot 250,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kroskot 250 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:48 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cherokee Summit, 3.0 Diezel, 2015

22 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:36 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cherokee Summit 3.0 Eco Diesel 2015 Fullll

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 17:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz e250 4matic

21 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 13:19 Makina , Tiranë

BMW //M6 GRANDCOUPE 2015 FULL CARBON FULL OPTIONS!!!

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 15:03 Makina , Kurbin

SHITET ▪ C Class 220 Cdi▪Diesel▪Automat▪2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:37 Makina , Tiranë

Jeep Grande Cheroke Summit 3.0 diesel 2015

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Dhj 18:29 Makina , Tiranë

Okazion pak dit !!!!!

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:25 Makina , Tiranë

MB Benzin+gaz

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 01:10 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN TOUAREG 3.0 TDI

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:55 Makina , Elbasan

Okazion . Nderrohet Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft .

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:57 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 15:30 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 20:25 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:32 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:14 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:51 Makina , Elbasan

Okazion 8600 .Nderrohet . S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . ➜

8 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 09:00 Makina , Elbasan

Okazion 8800 .Nderrohet . S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . ➜

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:21 Makina , Elbasan

Okazion 8800 .Nderrohet . S-Class Look 2010 320 Cdi Naft .

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:18 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft . Nderrohet

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:17 Makina , Elbasan

Okazion . Benz S-Class Look 2010 320 Cdi Naft Automat .

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 09:07 Makina , Elbasan

Benz S-Class 320 Cdi Nafte

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:42 Makina , Korçë

E class 220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 08:48 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES C320cdi 4Matic super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 18:48 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-Class AMG Line origjinal fabrike

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:56 Makina , Kavajë

Mercedes 320 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 20:08 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S320 069 217 9501

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 16:33 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9TDI Automatik**

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:16 Makina , Tepelenë

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 23:03 Makina , Tiranë

Mercedes-benz 190 model sport 250turbo

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:10 Makina , Pogradec

SHITET NDERROHET MERCEDES BENZ E250 TURBO

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 17:51 Makina , Elbasan

Mercedes E200 Taxi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Mar 19:11 Makina , Korçë

Mercedes benz 250 avangaro s210 1999 ne shitje

3 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 22:20 Makina , Tiranë

Mercedes 250 dizel -04

450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kroskot 250 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione