Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone xs - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone xs,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone xs Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:07 Dyqani Pjesë dhe Pajisje për celularë , Tiranë

❌ Kamer per iPhone ❌

1 LEK

Sot 13:07 Dyqani Pjesë dhe Pajisje për celularë , Tiranë

❌ Qark per iPhone ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone XS Max ❌

1 LEK

Sot 13:04 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone Xs Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 12:48 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS MAX 64GB PA FACE ID

19 900 LEK

Sot 10:29 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps4 Slim + Fifa 21

270 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:08 Telefona celular , Durrës

IPHONE XS GOLD ��

230 EUR

28 Maj 21:08 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Nderrohet Iphone Xs me Face Id

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
28 Maj 15:49 Telefona celular , Vlorë

iPhone XS Shitet/Nderrohet

190 LEK

Online
27 Maj 12:53 Telefona celular , Tiranë

iPhone XS 64GB ❌ FaceID OFF ❌ 19900 Leke

19 900 LEK

26 Maj 07:37 Telefona celular , Tiranë

IPhone xs

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 19:41 Dyqani Telefona celular , Tiranë

APPLE IPHONE XS

Online
25 Maj 15:54 Telefona celular , Vlorë

iPhone XS Shitet/Ndërrohet

220 EUR Çmimi me zbritje

Online
24 Maj 22:16 Telefona celular , Tiranë

SUPER APPLE IPHONE XS MAX GOLD / 256GB 10/10

35 000 LEK

23 Maj 14:02 Aksesorë dhe Orë Për femra , Tiranë

Ore per femra POEDGAR ⌚️

60 EUR

23 Maj 11:33 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Aksesore te ndryshem

1 600 LEK

23 Maj 11:28 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Smartwatch ⌚️ ne kuti

70 EUR

23 Maj 11:28 Aksesorë dhe Orë Unisex , Tiranë

Smartwatch ne kuti⌚️

4 000 LEK

23 Maj 11:28 Të tjera , Tiranë

Syze per meshkuj

6 000 LEK

20 Maj 21:31 Telefona celular , Tiranë

iphone xs

230 EUR

20 Maj 10:18 Telefona celular , Tiranë

iphone xs 64 gb

260 LEK

19 Maj 05:46 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xs

220 EUR

Online
18 Maj 13:59 Telefona celular , Tiranë

Apple �� watch ⌚️ ultra 8

40 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 07:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone Xs

200 EUR Çmimi me zbritje

Online
18 Maj 01:54 Telefona celular , Tiranë

Shitet IPhone XS max

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
17 Maj 16:26 Telefona celular , Tiranë

IPhone xs

200 EUR Çmimi me zbritje

Online
16 Maj 15:48 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS MAX

32 990 LEK

16 Maj 15:48 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS MAX

39 000 LEK

16 Maj 02:24 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XS MAX

32 900 LEK

15 Maj 22:37 Telefona celular , Durrës

Iphone XS nderrohet !

15 Maj 16:13 Telefona celular , Shkodër

Iphone XS Max i pa hapur ne servis

250 EUR

14 Maj 01:46 Telefona celular , Tiranë

Iphone xs 64GB OKAZION!!

27 000 LEK

13 Maj 19:16 Telefona celular , Kurbin

Iphone XS Max

225 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 03:28 Telefona celular , Fier

iPhone xs

220 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone xs | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione