Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

iBook , 9
iMac , 37
MacBook , 151
Macbook Air , 336
MacBook Pro , 821

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Apple | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:45 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Apple MacBook Pro shume i shpejte. 2008 .

220 EUR

Dje 17:39 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Dje 14:34 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 13" 2019 ��EDI PHONES ��

450 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:49 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook Pro

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MACBOOK PRO 2021

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2019

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro 2016

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MACBOOK PRO 2020

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR

Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 2022

Shitësit të Besuar
Dje 12:37 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MACBOOK PRO 2019

Shitësit të Besuar
Dje 12:29 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MACBOOK PRO 2023

Shitësit të Besuar
Dje 12:29 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2020

Shitësit të Besuar
14 Qer 23:53 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15 inch 2017 Okazion 450 EURO

450 EUR

14 Qer 14:42 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

Shitësit të Besuar
14 Qer 14:42 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 2020

Shitësit të Besuar
14 Qer 09:11 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Macbook Air

40 000 LEK

14 Qer 09:06 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Korçë

Shes MCBOOK PRO

240 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 17:39 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

300 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 09:21 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti okazion

750 LEK

12 Qer 09:20 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro i9 viti 2019 ekran 15.4 inch

850 LEK

11 Qer 12:10 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Tiranë

Shitet macbook per arsye mos perdorimi

450 EUR

10 Qer 10:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 2020

Shitësit të Besuar
09 Qer 11:24 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro 2014

32 000 EUR

07 Qer 22:35 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook 2017

33 000 LEK

Shitësit të Besuar
04 Qer 22:14 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Berat

Macbook Air M1

700 EUR

04 Qer 21:52 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Berat

Macbook air M1

700 EUR

04 Qer 14:02 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shitet Apple Macbook Pro 13.3" 256 GB

35 000 LEK

03 Qer 16:03 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2014

Shitësit të Besuar
03 Qer 16:03 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

Shitësit të Besuar
03 Qer 15:55 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 2022

Shitësit të Besuar
03 Qer 14:15 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Shes Apple Macbook Pro 13.3 polsh

250 EUR

02 Qer 21:44 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Fier

Macbook '13 Mid 2012

220 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 17:15 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro i7, 2011

135 EUR Çmimi me zbritje

02 Qer 17:15 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

Microsoft Surface tablet dhe laptopa apple

80 EUR

02 Qer 17:08 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook air gjendje te mire

150 EUR

02 Qer 17:06 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook pro 15"

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Apple | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione