Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone X Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone X | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:44 Telefona celular , Tiranë

Shasi iphone x origjinale

5 000 LEK

Sot 15:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone x

19 900 LEK

Sot 12:53 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Kase iPhone X ❌

1 LEK

Dje 15:51 Telefona celular , Durrës

Iphone X 64GB

300 LEK

28 Sht 21:59 Telefona celular , Elbasan

Iphone X 16.000 lek

16 000 LEK

26 Sht 18:22 Telefona celular , Durrës

SHITET IPHONE X 64GB

150 LEK

25 Sht 15:54 Telefona celular , Shkodër

Shitet Iphone X ne kuti

200 EUR

25 Sht 11:41 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64 gb

180 LEK

22 Sht 21:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone x

16 000 LEK

20 Sht 21:18 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 10/10

230 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 11:11 Telefona celular , Elbasan

IPhone X 64gb 229mije leke

229 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 11:05 Telefona celular , Elbasan

iPhone X 64gb 229 mij leke

229 000 LEK

18 Sht 14:21 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 256 gb

22 000 LEK

16 Sht 07:22 Telefona celular , Tiranë

⁉️OKAZION SI I RI⁉️

230 LEK

14 Sht 13:03 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone X 64GB

24 000 LEK

09 Sht 09:00 Telefona celular , Tiranë

Okazion Iphon X 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

08 Sht 21:27 Telefona celular , Tiranë

OKAZION

14 000 LEK

08 Sht 16:13 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone X

17 000 LEK

31 Gush 18:27 Telefona celular , Durrës

Iphone X

25 000 LEK

31 Gush 14:57 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb

150 EUR

28 Gush 00:56 Telefona celular , Berat

Iphone x gjendja 10-10

220 EUR

14 Gush 16:55 Telefona celular , Lushnjë

Iphone x 64 gb okazjon

15 000 LEK

10 Gush 17:28 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

140 EUR

07 Gush 22:37 Telefona celular , Tiranë

Okazion

170 EUR

03 Gush 11:44 Telefona celular , Tiranë

iPhone X 256

99 EUR

28 Korr 13:11 Telefona celular , Durrës

iPhone X me fans ajdi 256 gb

162 LEK Çmimi me zbritje

23 Korr 13:27 Telefona celular , Durrës

iphone X 64 GB

170 LEK

17 Korr 16:08 Telefona celular , Fier

Iphone x

160 LEK

15 Korr 00:47 Telefona celular , Korçë

Shes iphone x

220 LEK

07 Korr 00:52 Telefona celular , Fier

Iphone x ,64 gb

200 EUR

06 Korr 13:51 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64 GB Black

130 LEK

04 Korr 20:10 Telefona celular , Lushnjë

Iphone X

160 EUR

04 Korr 07:48 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 GB. Black

160 LEK

03 Korr 12:37 Telefona celular , Durrës

SHITET Iphone X

220 LEK

01 Korr 11:54 Telefona celular , Durrës

iPhone X 64 GB (Lexo Pershkrimin)

20 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Qer 23:24 Telefona celular , Shkodër

IPHONE X 256GB

240 LEK

25 Qer 13:50 Telefona celular , Durrës

IPHONE X 64GB

220 LEK

23 Qer 14:58 Telefona celular , Durrës

iPhone X 64GB

25 000 LEK

22 Qer 23:04 Telefona celular , Durrës

zhbllokime icloudi

150 LEK

19 Qer 11:07 Telefona celular , Tiranë

Çmim Okazion

18 Qer 13:43 Telefona celular , Shkodër

Iphone X 256gb

225 EUR Çmimi me zbritje

16 Qer 17:59 Telefona celular , Lushnjë

iphone x

230 EUR

16 Qer 17:36 Telefona celular , Korçë

Iphone X

200 LEK

13 Qer 21:26 Telefona celular , Durrës

Iphone x all org

160 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone X | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione