jeep ne Shitje | Njoftime per Makina ne Shitje

Jeep , 1126
Audi , 251
BMW , 187
Ford , 169
Toyota , 77
Fiat , 68
Opel , 65
Nissan , 45
Renault , 30
Peugeot , 28
Land Rover , 27
Citroën , 26
Mitsubishi , 23
Volvo , 20
Smart , 15
Mazda , 14
Porsche , 14
Lancia , 13
Seat , 12
MINI , 11
Hyundai , 11
Jaguar , 8
Honda , 8
Chevrolet , 7
Ssangyong , 6
Chrysler , 5
Suzuki , 5
Škoda , 5
Dodge , 4
Saab , 4
Tata , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Rover , 2
Lincoln , 2
Daihatsu , 2
Lexus , 2
Hummer , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Blej jeep ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per jeep te ri apo të përdorur në shitje. Gjej jeep nga modelet e ndryshme si: Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee, Jeep Renegade, Jeep Compass, Jeep Gladiator dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.Sot 13:15
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:35
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:37
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:30
Linku:
,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE AUTOMAT 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:17 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

BMW SERIA1 2.0 BENZIN+GAZ 2007 AUTOMATIK OKAZION

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:17 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:17 ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 BENZIN+GAZ FULL OPSION LIMITED EDITION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:16 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:16 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:16 Dyqani ,

�� OKAZION JEEP GRAND CHEROKEE��

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:16 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:15 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:15 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Dyqani ,

JEEP WRANGLER SAHARA 2013 AUTO PENTA

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:13 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:12 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:12 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:09 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:09 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 ,

AUDI A8 3.0TDI 2012 "SUPER FULL OPSION" SUPER GJENDJE

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Okazion C300 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:06 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:06 ,

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:06 ,

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 130.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:02 ,

JEEP Grand Cherokee

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:56 ,

OKAZION

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:55 ,

Audi Q7 S Line Plus 4.2 FSI

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:55 ,

❌OKAZION C200 KOMPRESOR FACELIFT BENZIN + GAZ ����❌

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:54 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:54 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej jeep në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për jeep të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për jeep nga modelet e ndryshme si jeep nga modelet e ndryshme si: Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee, Jeep Renegade, Jeep Compass, Jeep Gladiator dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit jeep ne MerrJep.al


Keni jeep që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për jeep ne Shitje.

Kërkime të ngjashme

jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep wrangler Jeep Jeep Jeep Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione