Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Po | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3067
VW Volkswagen , 1749
Ford , 949
Audi , 754
BMW , 522
Opel , 435
Fiat , 292
Toyota , 279
Renault , 264
Hyundai , 226
Peugeot , 176
Nissan , 129
Smart , 126
Land Rover , 104
Citroën , 104
Alfa Romeo , 94
Mitsubishi , 77
Volvo , 67
Seat , 65
Rover , 42
Jeep , 38
Lancia , 38
Škoda , 36
Mazda , 34
Porsche , 32
Jaguar , 31
Kia , 27
Chevrolet , 26
MINI , 25
Honda , 19
Chrysler , 17
Suzuki , 16
Acura , 12
Daewoo , 11
Dodge , 8
Saab , 7
Daihatsu , 7
Dacia , 6
Ssangyong , 6
Isuzu , 3
Ferrari , 3
Maserati , 2
Lincoln , 2
Trabant , 2
Bentley , 2
Tata , 2
Lotus , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Ligier , 1
Proton , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Po,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Po Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Gush 18:15
Linku:
,

Mercedes-benz E270 viti 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 03:12 ,

Toyota Rav 4 2.0 motor D4

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:12 ,

OKAZIONNN !! BMV SERIA 3 LOKK M !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:33 ,

Pasat 2019 naft 2.0 R.Lin KM 0 mundesi nderrimi 40000 euro

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:18 ,

Ford transit custom 2015 2,2 naft

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:24 ,

Shitet

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Dyqani ,

Shitet Ndrrohet turan Automat 6+1

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:12 ,

Mercedes-Benz W 203

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

shitet

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

AUTOMAT -Shitet/Nderrohet Seat Ibiza

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:41 ,

Shitet E350

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:35 ,

Kia 2011 benxin gaz 1.4 KM 136 me liber sherbimesh 6500 euro

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Ford 2004 benxin 1.2 okazion 2500 euro okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Audi 2012 naft 2.0 S.Lin mundesi nderrimi 16000 euroKM138

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Polo 2013 naft 1.2 Okazion KM 166 okazion 6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Fiat 2016 naft 1.3 KM 139 okazion 6000 mij euro okazion

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Dacia 2012 naft 1.5 okazion 4/4 okazion 7500 euro KM 158

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:35 ,

Audi 2014 naft 2.0 Okazion12800 euro sot ska diskutim

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

ford fokus 1.6 naft viti 2009 manual

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:10 ,

ford fokus 1.6 naft viti 2007 manual

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 ,

golf 5 plus 1.9 naft viti 2005 manual

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:58 ,

♦️Okazion♦️

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:49 Dyqani ,

��Okazion Smart nafte ��

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:10 ,

Shitet ford fokus 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

Shitet opel meriva 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

Peugeot 307

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:01 ,

OKAZION.Full,opsion.11,500ero

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:22 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 bnz/gaz MANUAl,e vitit 2005.

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:27 ,

Fiat 500 Lounge 2018

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 14:54 ,

C 180 KOMPRESSOR / AUTOMATIK/ BI XENON / SENOR

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:32 ,

Shitet Golf 4

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:06 ,

Shitet w203

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:53 ,

c klas 1.8 benzin gaz komprsor

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:42 ,

�� Volkswagen Golf 1.9 TDI Kambio DSG��

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:42 ,

shitet

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:41 ,

shitet

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 ,

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:38 ,

shitet

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 ,

shitet

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:51 ,

MERCEDES BENZ W124 CABRIO

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:41 ,

LAND ROVER DISCOVERY 3

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 ,

Opel 2011 naft 1.3 okazion 5800 euro okazion

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:38 ,

C class,Mercedes-Benz ,C-200

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:35 ,

Bmw seria 7 full opsion

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:27 Dyqani ,

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT SW 2.0 TDI 2014

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 Dyqani ,

OKAZION!! FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:26 Dyqani ,

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT SEL 2.0 TDI 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:05 ,

Audi

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Po | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

polo polo polo polo polo Polo Polo Polo Polo Porsche

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione