Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 279
Aixam , 66
Alfa Romeo , 88
Alpina , 28
Artega , 26
Audi , 3312
BAIC , 11
Bentley , 18
BMW , 1893
Bugatti , 19
Buick , 4
Cadillac , 24
Chevrolet , 63
Chrysler , 12
Citroën , 203
Corvette , 5
Dacia , 55
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 35
Ferrari , 19
Fiat , 348
Ford , 900
GMC , 19
Grecav , 1
Honda , 46
Hummer , 4
Hyundai , 431
Infiniti , 13
Isuzu , 8
Jaguar , 71
Jeep , 160
Kia , 100
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 22
Land Rover , 901
Landwind , 1
Lexus , 41
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 9
Lotus , 2
Maserati , 41
Maybach , 8
Mazda , 52
Mercedes-Benz , 6039
MG , 12
MINI , 48
Mitsubishi , 74
Morgan , 1
Nissan , 268
NSU , 2
Opel , 270
Peugeot , 195
Piaggio , 2
Porsche , 214
Renault , 185
Rover , 61
Saab , 1
Seat , 65
Škoda , 210
Smart , 119
Ssangyong , 3
Subaru , 14
Suzuki , 26
Talbot , 1
Tata , 23
Tesla , 19
Toyota , 399
TVR , 15
UAZ , 6
VW Volkswagen , 3098
Volvo , 302
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 10
Zastava , 14

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.22 Sht 13:44
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q7 3.0 nafte , premium tech, 117.000km

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 d

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:03
Linku:
Makina , Tiranë

2015 BMW X3 M-Performance

16 000 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:59
Linku:
Makina , Tiranë

FORD FOCUC SYNC EDITION

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 11:54 Makina , Tiranë

Super Okazion 17500 per tre dite !

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:51 Makina , Fier

Porsche Gts

25 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:50 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

TUCSON HYBRID 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

OKAZION

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue Autobiography

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Peugeot 2008 viti 2014 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

SHITET PASAT 2015 2.0 TDi PREMIU.

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueefficiency 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:41 Makina , Tiranë

Bmw F11 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:40 Makina , Pogradec

VW TIGUAN 2020. EUROPE 200 NAFT AUTOMAT FULL PERFEKT

28 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Audi Q5 3.0 TDI 8G PANORAMA 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:40 Makina , Pogradec

M.B ,E 2015 220D AUTOMAT F1 ECO FULLLLL

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:39 Makina , Tiranë

Audi Q5 FACELIFT 8G PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (Rouge)2017 Benzine-Gaz 7G Tronic

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Audi Q7 Prestige S line 2017

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Volvo X90 INDIVIDUAL iNSCRIPTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350/2015/4MATIC

39 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT 500L BENZINE GAZ VITI 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:37 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 11:36 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:36 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:36 Makina , Tiranë

volkswagen tiguan

28 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6-2015-3.0dizel����↙️

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:36 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 6-2016-QUATRO������

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Shitet GLE 400 diesel

72 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

Passat Sel

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:34 Dyqani Makina , Durrës

Hyundai ix35

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:33
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X1 xDrive 2.0 Nafte

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:32 Makina , Gjirokastër

����BMW X5 M 3.0D 2019����

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:32 Makina , Lushnjë

Audi a7 3.0 tfsi stage 2 600HP

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET SMART 2015 FORTWO 1.0 MHD AUTOMAT OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz E class

16 199 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:28 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:28 Makina , Durrës

BENZ GLE 350 AMG 'GERMANY'

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Makina , Tiranë

Mazda cx5 Viti 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 11:28 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019 ����NDERROHET����

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:27 Makina , Tiranë

VOLVO XC90 7 VENDE FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

MITSUBISHI 7 VENDE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:27 Makina , Tiranë

LANDROVER DISCOVERY SPORT 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

GLE 350 d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

AUDI Q5 S LINE 3.0 TDI 2014����

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

AUDI Q5 ����3X S LINE✅0684713464

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Shitet Benz Gle 350

62 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet TIGUAN 2.0 nafte AUTOMAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione