Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 10670
VW Volkswagen , 6440
Audi , 3655
Ford , 3097
BMW , 2749
Opel , 1554
Fiat , 1403
Toyota , 1256
Renault , 1220
Peugeot , 928
Smart , 810
Citroën , 664
Land Rover , 578
Nissan , 530
Hyundai , 440
Volvo , 433
Seat , 342
Alfa Romeo , 278
Škoda , 274
Porsche , 253
Lancia , 185
Mazda , 179
MINI , 178
Mitsubishi , 173
Chevrolet , 166
Kia , 165
Jeep , 142
Jaguar , 123
Suzuki , 99
Chrysler , 97
Honda , 96
Dacia , 41
Saab , 36
Ssangyong , 33
Dodge , 33
Rover , 32
Daewoo , 30
Cadillac , 26
Daihatsu , 17
Acura , 16
Hummer , 14
Subaru , 14
Maserati , 10
Infiniti , 9
GMC , 9
Isuzu , 8
Tata , 8
Lexus , 8
Lincoln , 7
MG , 7
Piaggio , 5
Aixam , 4
TVR , 3
BAIC , 3
Bentley , 3
Buick , 2
Alpina , 2
Trabant , 2
Yugo , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Spyker , 1
Lada , 1
Lotus , 1
DeTomaso , 1
Tesla , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 22:00
Linku:
Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

jeep grand cherokee 3.7 4x4

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 21:37
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S CLASS 350 OKAZION

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:56
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

✅ Audi q5 2014 ✅

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 11:22
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

OKAZION, Hyundai Santa Fe 6000€

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:44
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNN

10 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 07:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:11
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

15 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:11
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ���� OKAZION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

❌️OKAZION❌️Audi A4 S Line Quatrro 2.0 Tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:09 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN GOLF GTD - 2015

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 (3xS Line) - 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS (S-Line) - 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C300 (AMG LOOK) - 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A7 PRESTIGE(S-Line) - 2013

14 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

AUTO BABOS - NISSAN QASHQAI - 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 (3xS Line) - 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Range Rover SPORT HSE Td6 - 2016

26 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML350 (AMG LOOK) - 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS - 2015

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

12 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz GLK 250 (AMG LOOK) - 2013

14 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C220 (AMG LOOK) - 2012

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2015

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:08 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz B200 (AMG LOOK) - 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 550 (AMG LOOK) - 2013

19 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Range Rover SPORT HSE Td6 - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - BMW X3 XDrive - 2016

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PREMIUM PLUS - 2013

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Nissan Rogue SL (X-Trail) - 2015

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q7 TECHNIC (S LINE) - 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:07 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PRESTIGE(S-Line) - 2013

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATRO 2016 Premium Plus OKAZION 12500

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte 2.0 vitit 2012 okazion

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte 2013 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 nafte TDI (me te gjitha opsionet) OKAZION!!!

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Okazion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:47 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8 okazion

44 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

OKAZION full opsione

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione