Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

navigator per toyota - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe navigator per toyota,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj navigator per toyota Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

����FORD FOCUS TITANIUM ���� Automat

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

����MERCEDES BENZ C 220CDI Blueefficiency ����

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

����MERCEDES BENZ E CLASS 350CDI BLUEFFICCIENCY AVANTGARDE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

����LAND ROVER RANG ROVER SPORT 3.0TDV6 HSE����

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

����MERCEDES BENZ GLK 220 CDI BlueEfficiency 4MATIC 7G-Troni

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

����AUDI Q7 3.0TDI V6 QUATTRO TIPTRONIC AdBlue 7VENDESHE����

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:27 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

okazion tiguan 2012 2.0tdi nga zvicra

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Kukës

Jeep grand cherokee 3.0diesel

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kukës

ZVICRA S Class 350CDI 4Matic Lungo ����

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Q7 2013 full 3.0TDI 3xS-Line PANORAMA

14 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Kukës

AUDI A6 2.4Benzin Automat sapo ardhur nga Zvicra����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Premium

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2.5 Benzine/Gaz SL (X-Trail)

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:58 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Pathfinder  ·  Tiranë

Nissan Pathfinder 3.5 Benzine/Gaz Platinum 4x4

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:45 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

shitet Toyota Rav 4 AUTOMAT “OKAZION”

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -14

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

✅OKAZION TIGUAN 150000 KM ✅

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 INDIVIDUAL 40d M-Package ����

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN 2011 LUNGO FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

GLK 250 NAFT 2016 FULL OPSION

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI SQ8 400 TDI 2021 FULL OPSION

91 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

32 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

32 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

17 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2021 FULL OPSION

Viti: 2021
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:16 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 50TDI 2019 FULL OPSION

56 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:16 Makina  ·  BMW  ·  640  ·  Tiranë

BMW 640 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

CLS 350 NAFT 2017 FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw F10 535xd X- DRIVE seria 5 M-POWER - PACKET

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.5 BENZINE PERFEKT

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte vitit 2011 okazion

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte •2012•

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj navigator per toyota | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione