Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

evo 2005 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe evo 2005,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj evo 2005 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar

Sot 21:04 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:15
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Benz A Clas 180CDI 2005 6+R

Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

W203 C class C220 nafte 2005 letrat sapo te prera

5 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Mercedes C220 Super Gjendje !

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Berat

SHITET C200 AUTOMAT

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 200 EVO. SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 15:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Okazion C class 200 coupe EVO

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes-Benz E-Class E220 CDI Manual

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedes C220 EVO 2005 AUTOMATIK EURO 4 I SAPO ARDHUR NGA G

2 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

����E220 CDI/AUTOMAT/VITI 2005����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

����C220 CDI/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����C230 KOMPRESSOR(MOTOR 1.8)/AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C220 automat

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C klas 220 vitit 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

CLS 320 Nafte

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT FULL OPTION✅

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT FULL OPTION✅

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Durrës

C280 Evo Okazionnn

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz w203 Automat motorr 220 EVO viti 2005 full opt

4 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200 Evo Automat Sapo Targuar 0684733356

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C220 CDI Full Opsione EVO

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes C class 220 Evo Automat

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes C class 220 Evo Automat 2005 Nafte

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:47 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatike 153200km�� ������������

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

��OKAZION ��4,200€. M.Benz Cclas 200 Evo

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
15 Qer 11:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES C KLASE 220 NAFT

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 14:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES C KLASE 200 NAFT. SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 Automat vetem 4800€

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 12:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C220 Automat 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 11:31 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Mercedes-Benz w221 update w222

3 800 EUR

14 Qer 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C klas 220 vitit 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 5 2005 gjermania dogan + karta 1 vit

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:39 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kurbin

NAVI EVO

Shitësit të Besuar
13 Qer 11:39 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kurbin

NAVI EVO

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj evo 2005 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione