Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe 17 sport - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe 17 sport,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe 17 sport Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kavajë

BMW 118D SPORT AUTOMAT 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

����Mercedes Benz C220 ����

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BENZI W203 R17

500 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:35 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C 220 CDI BLUE EFICIENCY AVANTGARDE FULL 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅Shitet ✅ C Class 200 Diesel Automat Bluefficiency Avangarde

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet / Nderrohet ✅ C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

�� Shitet / Nderrohet �� C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET�� C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET��C Class 200 Diesel Automat Blueefficiency Avangard

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Tepelenë

Shitet 4matic

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:23 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE D4 FULL OPTION E SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK 220 Automat 4matic

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Durrës

Shitet Volvo V40 D4 Inscription

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW JETTA 2019 R-LINE 1.4

16 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta 2014 2.0

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Okazion!! Volkswagen Jetta 2.0 2015 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volvo s40 /2.4 Benzin Gaz / 2008/ Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Shkodër

Mercedes -Benz W211

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI AUTOMAT SUPER FULLLL

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

FULL AVANGARD SPORT EDITON C220 VITI 2006

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kolonjë

SHITET SUPER GJENDJE

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

FORD FOCUS 2009 3500€ me targa shqiptare

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra Sport Tour ✅

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 12:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kavajë

BMW 118D SPORT AUTOMAT 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 AUTOMAT FULL OPSION

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 07:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 nafte 2014-2015

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 11:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 13:32 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pogradec

Disqe 17 sport edition

200 EUR

14 Qer 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
13 Qer 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz C230 4matic Benzin/Gaz

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:31 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

*OKAZION* Hyundai i30 _ 2013_ çmimi i diskutueshem

910 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 19:01 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Durrës

URGJENT Shitet OKAZION! Alfa Romeo Giulietta 2013

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 16:47 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 15:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedes B 200 CDI 7-G DCT AMG-Line Zvicra ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
12 Qer 14:02 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Fier

SHITET HONDA JAZZ BENZINE/GAZ SPORT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:54 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

Goma Continental 215/55/R17 Viti 2021

1 EUR

12 Qer 08:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Lushnjë

Mercedes Benz B180 CDI Kambio Automatike Vitprodhim 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 CDI - 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 08:10 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Tek Audi 16-17-18 100euro secili Akull te ri

100 EUR

10 Qer 10:22 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Shitet Bmw F10 520 Nafte ✅Okazion ✅

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 16:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2010

7 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 14:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2.0 TDI 2010 Okazion

7 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 14:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

E klase 280 Evo

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
07 Qer 16:27 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA TITANIUM (okazion)

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes benz c300 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe 17 sport | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione