Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr 600 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr 600,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr 600 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:27 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet okazion me cash 3.0 nafte kambio automat 8G

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Volkswagen Tiguan 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Tiranë

HONDA SILVER 600 cc I 2002

2 100 EUR

Dje 23:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Krujë

Shitet Toyota Yaris 1.0Benzin/Gaz Stag me letra per 1vit����

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 00:55 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ��super gjendje ��❄️AC❄️

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Qer 00:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Motorr me 4 goma atv 450 kubik

6 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 21:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lushnjë

Range Rover Sport

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 11:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHES MOTORR TE RI I PA PERDORUR

800 EUR

03 Qer 15:00 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skaf

8 000 EUR

02 Qer 22:33 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Shitet BMW E46 - 2.0 Nafte

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 09:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

SUPER OKAZION & NDERROHET

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 16:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

GOLF 5 1.9 Nafte GOAL SUPER GJENDJE 3999€

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 07:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lushnjë

Volkswagen Caddy

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 03:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  XT  ·  Fier

Kerkoj motorr xt 600 ose kros 250

13 Maj 17:55 Të tjera  ·  Pogradec

motorr yamaha 600 cc 2010

6 000 EUR

05 Maj 15:13 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche 3.0 Naft Mundesi ndrrimi me cls 350

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 15:09 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

3.0 Nafte Mundesi Nderrimi me Cls + diferencen nga ana juaj

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 14:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 08:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SUPER GJENDJE GOLF 7 SHITET NDERROHET

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 14:50 Makina  ·  Audi  ·  S4  ·  Tiranë

Audi S4

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:28 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

����BMW X1 Xdrive 2.0����

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣TIGUAN NAFTE 2.0 TDI

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion 6800 VW PASSAT JETTA BENZIN/GAZ 100%

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 15:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Motorri

4 000 EUR

17 Pri 17:12 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Pri 10:42 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Moteur per sprinter

600 LEK

09 Pri 21:20 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 1700 €

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 05:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik

800 EUR

07 Pri 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550 L gjendje perfekte. Mundsi ndrrimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC luxury gaz + benzine 2.0

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 12:10 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Shitet smarti

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Mar 19:58 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet smarti okazion

21 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 11:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Suzuki  ·  GSX-R  ·  Durrës

Okazjon shitet suzuki GSX-R 600

5 800 EUR

15 Mar 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S 550L Benzin-gaz shitet-nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 11:41 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Lezhë

Shitet

450 EUR

27 Shk 14:08 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Vlorë

FREELANDER 2 STD4 2010 AUTOMAT 7200€

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 22:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 TDI Matrix

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Jan 19:34 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 600

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 00:23 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

Smart ne shitje

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 21:46 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M Fabrike Gjendje Perfekte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 00:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

���� Okazionn ����C250 Benzine 4-matic Viti 2012

1 EUR

03 Jan 07:39 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SHITET SMART FOUR TWO

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 21:02 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

X5M ( fabrike ) gjendje perfekte

1 EUR

27 Dhj 12:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

OKAZION - W210 E-CLASS 200 GAS/BENZIN

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Dhj 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class 320 6 Vendesh Full Opsion

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr 600 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione