Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ford fiesta 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina ford fiesta 2007,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina ford fiesta 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 22:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:31 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 “IMPIANT PRINZ”

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE AUTOMAT VITI 2007 I SAPO ARDHUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 CDI EVO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes E200 Kompressor Automat ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:06 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Durrës

Shitet timon BMW

650 LEK

Dje 23:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

Okazion Mercedes S550

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:28 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf Automat GT

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mallakastër

����Mercedes-Benz C200 CDI SPORT EDITION����

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:16 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:46 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

10 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:18 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI PARTIKULAR

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje 10/10

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 02:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitur flm merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 02:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0GTD NAFT Super gjendje gatshme per cdo prov

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 16:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 22:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 13:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY MAX 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

C 200 BENZIN 2007 SUPER GJENDJE

4 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 12:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 Automatik 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 12:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF5 1.9 TDI ME DOGANE T PAGUAR VITI 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 20:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Lente 3 në 1 me kënd të gjerë

9 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 18:06 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Skapamento W211 EVO kazan

16 Maj 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mallakastër

����Mercedes-Benz C200 CDI SPORT EDITION����

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 08:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina ford fiesta 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione