Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 2007,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:17
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����MERCEDES E280 BENZINE 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:55 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra - 07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

E200 KOMPRESOR BENZIN EVO 2007 ����

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Elbasan

seria 5

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:45 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Shkodër

SHITET/NDERROHET BMW, VITI 2007, NAFT 3.0 AUTOMATIKE

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����EVO 280 BENZINE AUTOMAT 4-MATIC����

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makina 10/10

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga jo koreje Italie Super okazion per pak dit

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Ford kuga Jo makine koreje e ardhur nga italia ford kuga

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga Jo kore e ardhur nga italia super okazion

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super gjendje

36 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super ekonomik

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet b class automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Durrës

Bmw seria 3 2007 2,0 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Fier

BMW X5 3.0 DIESEL

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

BENZ AMG 230 V 6 B+GAZ 2007 KOMPRESOR AUTOMATIKEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Tiranë

‼️Nderrohet/ShitetToyota Fj Cruiser 3.0 V6 Automat‼️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:39 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK ZFR5F

601 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:17 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Frena-Dore REMSA 471500

5 368 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione