Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

g | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 108
Opel , 77
BMW , 74
Ford , 44
Toyota , 35
Fiat , 23
Peugeot , 18
Porsche , 15
Land Rover , 14
Mitsubishi , 13
Renault , 12
Škoda , 9
Nissan , 6
MINI , 6
Volvo , 6
Smart , 6
Jeep , 6
Citroën , 5
Hummer , 4
Cadillac , 4
Honda , 4
Hyundai , 3
Dodge , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Suzuki , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Bentley , 2
Chrysler , 1
Seat , 1
Kia , 1
Acura , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe g,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj g Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 11:33
Linku:
Makina , Fier

Mitsubishi Pajero 3.0 B+G

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:31
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

G 320 naft ����

36 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:40 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:40 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ BENZ CLS 5.5 V 8 AUTOMAT 2007

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:10 Makina , Durrës

E klas 280 cdi evo

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:11 Makina , Elbasan

Suzuki Vitara 1.6 16V( b+g)

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:19 Makina , Fier

Shitet ose ndrohet me B/G

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:51 Makina , Tiranë

japim makina me qera duke filluar nga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Makina , Fier

ML 350 4matic 2011 GRAND EDITION FULL OPSION ��OKAZION��

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Gramsh

Lancia Musa,gjendje perfekte✅️

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:34 Makina , Gramsh

��URGJENT 8700 EURO

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 Makina , Fier

BMW X5 30D EURO 5 PRODHIM ����������������

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:54 Makina , Durrës

❌VW GOLF VI PLUS 1.6 NAFTE - 2009 - AUTOMATIKE ❌

7 190 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:37 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:34 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Tiranë

AUDIQ7

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:31
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

G 320 naft ����

36 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 Dyqani Makina , Tiranë

AUDlA6

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:40 Makina , Pogradec

WRANGLER NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:27 Makina , Elbasan

RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 HSE

17 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:06 Makina , Korçë

Bmw 520i B/G (ndrohet)

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:26 Makina , Tiranë

okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:20 Makina , Shkodër

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:01 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:49 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1,3 Automat 6-G Klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:39 Makina , Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Makina , Berat

AUDI A6 3.0-Tdi Quatro automat viti 2013

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:38 Makina , Berat

Audi A6 3.0 quatro automat viti 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 Makina , Berat

Audi A6 3.0 tdi automat viti 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:37 Makina , Berat

Audi A6 3.0 Quatro automat viti 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36 Makina , Berat

Audi A7 3.0 kuatro automat viti 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:36 Makina , Berat

Audi A8 3.0 L quatro automat viti 2012

19 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A4 | 2.0 TDI | AUTOMATIK | NAFTË

1 450 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:34 Dyqani Makina , Tiranë

Ml350 blutec 2014.360'camera, full opsion

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:30 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 cdi ����

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Durrës

C 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:13 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.2 BENZIN+GAZ 2009

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Durrës

EVO 320 NAFT 2008 4x4 SUPER GJENDJE

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 4.8S BENZIN 2012 FULL OPSION

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

RANGE SPORT 3.0 NAFT 2012 AUTOBIOGRAPHY SUPER FULL

14 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

12 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 4x4 FULL OPSION AMG LOOK

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:13 Makina , Fier

EVO 320 NAFT 2007 FULL OPSION

6 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:13 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Fier

B 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj g | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf në kategorinë Makina
  • Gomone në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë All Category
  • Golf 5 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Golf 5 në kategorinë Makina | Hyundai | Getz
  • Goma në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Golf 4 në kategorinë All Category
  • golf 5 në kategorinë Makina | Ford | C-Max

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione