Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 366
Aixam , 107
Alfa Romeo , 3483
Alpina , 49
Artega , 24
Audi , 14813
BAIC , 23
Bentley , 27
BMW , 10021
Bugatti , 25
Buick , 13
Cadillac , 14
Chevrolet , 975
Chrysler , 554
Citroën , 4499
Corvette , 7
Dacia , 229
Daewoo , 462
Daihatsu , 223
DeTomaso , 2
Dodge , 194
Ferrari , 19
Fiat , 15780
Ford , 36906
GMC , 25
Great Wall , 61
Grecav , 10
Honda , 899
Hummer , 6
Hyundai , 2138
Infiniti , 20
Isuzu , 155
Jaguar , 452
Jeep , 650
Kia , 1054
Koenigsegg , 15
KTM , 30
Lada , 29
Lancia , 1660
Land Rover , 1841
Landwind , 6
Lexus , 24
Lifan , 17
Ligier , 3
Lincoln , 5
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 1420
Mercedes-Benz , 51472
MG , 91
MINI , 1315
Mitsubishi , 3153
Morgan , 5
Nissan , 5425
NSU , 7
Opel , 19355
Peugeot , 7939
Piaggio , 131
Plymouth , 2
Pontiac , 6
Porsche , 47
Proton , 6
Renault , 11793
Rover , 360
Saab , 250
Seat , 3727
Škoda , 1889
Smart , 561
Spyker , 2
Ssangyong , 240
Subaru , 106
Suzuki , 1221
Talbot , 2
Tata , 102
Tesla , 7
Toyota , 10917
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 16
UAZ , 21
VW Volkswagen , 54644
Volvo , 1482
Wartburg , 7
Wiesmann , 10
Yugo , 29
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.28 Sht 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 09:47
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet golf 7 2013 1.4 benzin

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:18
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat Panda 2012

3 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:15
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
02 Tet 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat ulisse

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 05:21 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:21 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:21 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:21 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:21 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:20 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:20 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:18 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:17 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:17 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:17 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:06 Makina , Tiranë

Peugeot 207

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:43 Makina , Shkodër

����Vw Golf 1.9 Nafte 2001 Manuale

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:42 Makina , Durrës

FIAT PUNTO 1.4 BENZINE/GAZ 2006

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:35 Makina , Berat

��Ford Ka Manuale 1.2 Benzine 1999 Me Letra Te Paguara

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:34 Makina , Berat

�� Mercedes C200 Kompressor Gaz+Benzine Manuale 2001

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 Makina , Fier

Super

2 900 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:01 Makina , Tiranë

Pjes per benz 124

1 234 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:51 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:21 Makina , Berat

Bmw e36 318

2 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:36 Dyqani Makina , Durrës

VW Caravelle Extra Lang 2.0 TDI 4Motion Zvicra ����

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina , Tiranë

“OKAZION”Shitet Toyota land cruiser 3.0 turbo

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin +gaz mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:31 Makina , Tiranë

Shitet Audi a3 super gjendje motorrike

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:22 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 1.7 nafte

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Makina , Tiranë

Shitet Ford focus 2004

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Makina , Fier

OKAZIONNNN !! TOYOTA YARIS 1.4 DIEZEL ! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:07 Makina , Fier

SUPER OKAZION I 48 ORE ! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:05 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

Okazion Opel Astra H benzin gaz fabrike

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Makina , Tiranë

VW GOLF 7, FULL OPSION, GJENDJE TE SHKELQYER, (PTIVAT)

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:55 Makina , Tiranë

Okazion Opel Corsa 1.2 benzin-Gaz viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

❌Okazion❌ Ne super gjendje Kia Foristrad

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:39 Makina , Pogradec

Mercedes benz 270 manual

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:37 Makina , Fier

Toyota Auris 1.4 diesel 11/2009

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 Makina , Tiranë

Mercedes benz 270 manual

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

Bmw x3 ne shitje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:29 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 1.6 8V Benzin + Gaz

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:29 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel EcoNetix / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:29 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Focus 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� Suzuki Grand Vitara 2.0 Diesel OFF ROAD

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:28 Makina , Durrës

❗️OKAZION❗️Opel Zafira 6+1

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 Dyqani Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:23 Makina , Tiranë

Shitet ford focus 2008 1.6 nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:22 Makina , Elbasan

Audi a6 2.0 naft okazion

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 Makina , Tiranë

Benz c class 180 benzin kompresor viti 2005 super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione