Kavajë | Automjete | Makina

Audi , 58
BMW , 46
Chevrolet , 1
Citroën , 12
Fiat , 18
Ford , 110
Hyundai , 10
Jaguar , 2
Jeep , 1
Kia , 5
Lancia , 3
Mazda , 2
MINI , 1
Nissan , 14
Opel , 41
Peugeot , 10
Porsche , 3
Renault , 9
Seat , 8
Škoda , 3
Smart , 5
Suzuki , 4
Toyota , 93
Volvo , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:55 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET AUDI A3

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Mercedes Benz dizel 2004

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Dyqani ,

BMW 320 dizel 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Shitet Golf 5 okazion !!!

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Dyqani ,

OKAZION SHITET C KLAS 220

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:55 Dyqani ,

Okazion Opel Astra 1.7 nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Dyqani ,

BENZIN-GAZ SEAT IBIZA 136.000 KM

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET SPRINTERI 906

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:46 Dyqani ,

C 180 kompresor benzin gaz 6 marsha Evo

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Dyqani ,

Okazion!Renault Modus Automat 133.000Km!sapoardhur 06

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:29 Dyqani ,

Okazion!Audi A4-2.0TDI Avant Sapoardhur 07 “Full”

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Dyqani ,

Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automat 07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 Dyqani ,

Okazion!Kia Soul 1.6 Gaz-Benzine BRC 2011

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 Dyqani ,

Okazion!Audi A6 Sapoardhur 2.7TDI V6 S-Line 07

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E220CDI Automat 08 Sapoardhur!

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Dyqani ,

Okazion!Opel Astra 1.7Diesel “Cosmo”08

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:25 Dyqani ,

Okazion!Nissan Note 1.5 Diesel 2009 Sapoardhur

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:25 Dyqani ,

Okazion!Citroën C4 Automat 1.6 Diesel “Full” 08

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Dyqani ,

Okazion!Hyundai sonata 2.0 LPG Vetem Gaz Automat 11

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24 Dyqani ,

Okazion!Audi A6-2.4 Gaz Benzine Full 08

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:23 Dyqani ,

Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Okazion!Range Rover Sport 3.0 Diesel “Full” 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel 08

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C180 Kompressor Gaz-Benzine 05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Dyqani ,

Okazion!Bmw 520-D Automat Full Sapoardhur!09

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Dyqani ,

Okazion!Mercedes E280 Gaz-Benzine “Full”06

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:10 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 nafte me dogan te paguar

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:10 Dyqani ,

Ford focus 1.6 nafte 2008 147 mij km.

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:10 Dyqani ,

Mercedes Benz A180 2008 Automatike

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:53 Dyqani ,

❌SHITUR❌

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Dyqani ,

❌SHITUR❌

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:51 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:51 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:51 Dyqani ,

❌SHITUR❌

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:50 Dyqani ,

❌SHITUR❌

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 Dyqani ,

❌SHITUR❌

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:49 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:48 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:47 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione