Auto arseni | Kavajë | Automjete | Makina

Ford , 14
BMW , 13
Audi , 11
Toyota , 8
Fiat , 5
Seat , 4
Citroën , 3
Opel , 3
Peugeot , 3
Volvo , 3
Renault , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 1
MINI , 1
Nissan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto arseni,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Auto arseni Të gjitha | Makina | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:10 Dyqani ,

Okazion BMW 118 dizel 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:10 Dyqani ,

OKAZION!!!FORD FOUCUS 1.6 DIESEL VITI FUNDI 2009

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:09 Dyqani ,

OKAZION!!!CITROEN C3 1.4 NAFT VITI 2005 “AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:08 Dyqani ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+1MARSHE VITI FUNDI 2011

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 Dyqani ,

MERCEDES-BENZ E CLASS 220 CDI EVO VITI 2007 AUTOMAT

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Dyqani ,

OKAZION!!!PEUGEOT 308 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:54 Dyqani ,

Mercedes-Benz e class 350 Cdi viti 2012 “avangarde

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 15:43 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

34 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 15:42 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:41 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 12:09 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:16 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:24 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:24 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 13:52 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 10:07 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 18:46 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 12:36 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 21:23 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:55 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 15:44 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:29 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:30 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 22:40 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 19:51 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Jan 20:00 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 19:59 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Jan 21:55 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 17:34 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 16:24 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 12:11 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 12:03 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 20:26 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:10 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 14:47 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 14:39 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:38 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 16:37 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 17:27 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 15:57 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:54 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto arseni | Të gjitha | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione