Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 175
Ford , 164
BMW , 81
Opel , 69
Toyota , 57
Fiat , 45
Renault , 26
Land Rover , 22
Nissan , 21
Peugeot , 20
Citroën , 19
Smart , 18
Volvo , 13
Seat , 12
Mitsubishi , 11
Hyundai , 10
Porsche , 9
Suzuki , 8
Jeep , 8
Mazda , 5
Chevrolet , 5
Rover , 4
Isuzu , 3
Chrysler , 3
MINI , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Jaguar , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Zastava , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Elbasan,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Elbasan Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:56
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Shitet makine BMW GT 530d

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazionn W204 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:07 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Automat����2009����

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E280 AVANTGARDE ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazionn W203-06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

��SHITET�� ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line Full

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

VW Passat / 2012

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz Glk 250

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:35 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Elbasan

Peugeot 107,1.0 benzine,automat. viti 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:02 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Elbasan

Renault Scenic RXT 1.6 Benzine - Gaz

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 1.7 EGTV

15 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

��Okazion�� ��4300€��

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Automat nafte Elegance 2005 okazion ��4500€��

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

Benzine 3.5 okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes benz C300 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi 2013, super gjendje, me letra te paguara, OKAZION

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

C220 CDI ,2007 - SPORT EDITION

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Elbasan

Shitet

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

2009����Turan������������

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

2011����8.200 €��������

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI /2010 / Automat

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

Mercede Benz /200 Kompresor / Benzin Gaz /2007/ Automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:56
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Elbasan

Shitet makine BMW GT 530d

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:37 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

����FORD KUGA INDIVIDUAL BENZIN GAZ AUTOMAT��������

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Makina  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Elbasan

FORD C-MAX - OKAZION -

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vlorë

Mercedes W124. 250 Turbo Autoamt MUNDSI NDRIMI

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Vlorë

������������A class 200,Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:32 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Vlorë

Ford Explorer 2,0 Benzin Ecobus Automat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:32 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Combo  ·  Vlorë

������������ Opel Combo 1.7 diesel

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:32 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

������������Porsche Cayenne 3,0 Diesel

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:30 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Vlorë

������������Ford kuga 2,0Tdci Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:30 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Vlorë

������������Honda Jazz 1,4 Benzin Automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

������������Volkswagen Tiguan 2,0Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 3x Sline Full Opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Vlorë

������������Lande Rover Evoque

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

������������Ford Cmax 2,0 Tdci Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:25 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Vlorë

������������Audi Q5 3,0Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

��������Mercedes A class 180 CDI. Automatik

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:25 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

������������Fiat Panda 1.1Benzina

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:22 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Vlorë

Volvo xc60 3,0 Benzin & Gaz impianti BRC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:22 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

Bmw X5 3,5 Xdrive Okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

20 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Elbasan | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione