Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kombi me ulse | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi me ulse,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kombi me ulse Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Korr 17:08 Makina , Tiranë

VW Kombi Vip

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:20 Makina , Kukës

VW Crafter 2.0TDI Standard me Klime i posa ardhur viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 16:01 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 411CDI Dupllak me 20 Ulse viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 15:52 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 310CDI Standard i posa ardhur viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 15:46 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 516CDI Standard Dupllak viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:09 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 211CDI model i Ri standard viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 10:09 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 316CDI sanak me hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi me Klime viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 10:08 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 314CDI Maksi BlueTec viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:35 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak me Klime viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 12:35 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter FRIGO 316CDI BlueTec me Klime viti 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 12:35 Makina , Kukës

VW T5 2.0TDI i BLINDUAR Maksi gjatsia me Klime viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:34 Makina , Kukës

Mercedes Vito 110CDI Maksi i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 12:34 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 316CDI BlueTec Corad me Hibobin viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:21 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi me Klime viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 12:21 Makina , Kukës

VW Crafter 2.0TDI 35 Maksi gjatsia i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 13:14 Makina , Kukës

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 18:22 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi vp 2008 pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:22 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 20:28 Makina , Tiranë

Bmw 525 Diesel 2006 Pa Dogan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 14:23 Makina , Vlorë

Kombi 1.9 tdi posa ardhur nga gjermania me ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0 Diesel targa Angleze

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 10:54 Makina , Tiranë

Renault Megane Kabriolet 1.6b 104.000km

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 17:55 Makina , Kukës

Renault trafic 2.5 disel 97

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 22:42 Makina , Kukës

VW T5 1.9 TDI Me i Te Kuqe

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi me ulse | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione