Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Trafic Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Renault Trafic | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 14:06 Makina , Tiranë

Ambulancë

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 23:16 Makina , Durrës

Renault

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 23:29 Makina , Tiranë

Ambulance ne Shitje

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 13:05 Makina , Tiranë

Super Okazion- Renault Trafic

13 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Qer 07:04 Makina , Shkodër

Shitet furgoni ne super gjendje shum ekonomik

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:46 Makina , Tiranë

Renault Trafic

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 13:02 Makina , Lushnjë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Mar 12:55 Makina , Lushnjë

Okazion

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 10:37 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:22 Makina , Shkodër

RENO TRAFFIC 2.0 TDI 2009 I POSAARDHUR NGA����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 18:05 Dyqani Makina , Shkodër

Shitet fugon per pune me pak km Shkoder

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Mar 22:31 Makina , Krujë

Renault Trafic

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 22:22 Makina , Tiranë

Renault Trafic Génération

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 22:16 Makina , Durrës

Renault Trafic Génération 2.5 dCi

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Dhj 08:38 Makina , Kavajë

Shitet

6 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 08:14 Makina , Kavajë

Renault Tracic

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 12:18 Makina , Kavajë

Renatul trafic 1.9naft manual

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 07:59 Makina , Kavajë

Renault Trafic 1.9naft manual

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 10:25 Makina , Pogradec

Furgon Renault Trafic

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 21:09 Makina , Pogradec

Shitet Ambulance

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 21:16 Makina , Durrës

Shitet okzion ✅

45 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Sht 16:28 Makina , Durrës

Renault trafic 1.9

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 17:01 Makina , Tiranë

Renault Trafic OKAZION

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 12:37 Makina , Kavajë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 18:58 Makina , Durrës

Renault

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:39 Makina , Durrës

Shitet okazion ✅

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:36 Makina , Durrës

Shitet okazionn ✅

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:33 Makina , Durrës

Shitet okazion ✅

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 18:33 Makina , Durrës

Shitet okazion✅

4 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 21:41 Makina , Kavajë

Renault trafic 8+1

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 12:50 Makina , Kukës

Renault Traffic 2.0D 2011

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 09:25 Makina , Tiranë

SHITET RENAULT TRAFIC

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Jan 19:08 Makina , Tiranë

Renault Trafic gjendje perfekte

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Jan 19:57 Makina , Shkodër

Fugon

5 950 EUR

21 Dhj 17:53 Makina , Kavajë

Okazion Renault Traffic 2012 4600€

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 19:02 Makina , Durrës

Shitet Renault Traffic pa letra

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 17:17 Makina , Mirditë

Shitet Fugon per mallra

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 20:28 Makina , Durrës

Shitet fugoni pa letra

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 13:43 Makina , Durrës

Shitet Fugoni pa letra

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 13:00 Makina , Tiranë

Renault Trafic

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 11:17 Makina , Tiranë

Renault trafic

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 20:52 Makina , Tiranë

Shitet Renault Trafic 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 12:13 Makina , Durrës

Shitet fugoni okazion

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 00:27 Makina , Fier

Ambulance

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 00:27 Makina , Fier

Ambulance

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 17:43 Makina , Vlorë

SHITET/NDERROHET Renault Traffic

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 00:05 Makina , Durrës

Sherbim karotreci 24 Ore

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Korr 18:26 Makina , Kukës

Shitet furgon Renault 2.8 turbo , nafte

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 16:34 Makina , Vlorë

Shitet Renault Trafik

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 12:41 Makina , Kukës

Shitet Makina

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Renault Trafic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione