Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Iveco Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

144.460 , 1
Daily , 897
EuroCargo , 120
Eurostar , 60
Eurotech , 51
EuroTrakker , 109
Magirus , 70
Model Tjeter , 526
Nissan , 1
Stralis , 101
Turbo Zeta , 19

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 21:31 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Durrës

Iveco daily 3.0 nafte model 70 c 17

22 000 LEK

Dje 20:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Përmet

okazionnn iveko daily 70C21 2014

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Stralis  ·  Tiranë

IVECO STRALIS 2007

200 000 LEK

Dje 16:00 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Lezhë

Iveko daily 65c18

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:46 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily

12 500 EUR

Online
Dje 12:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily

15 000 EUR

Online
Dje 12:44 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily

13 000 EUR

Online
Dje 12:32 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kurbin

Shitet

2 500 LEK

Dje 11:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

IVECO 65C17 HPT

10 000 EUR

Dje 11:14 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  EuroCargo  ·  Vlorë

IVECO 65E13

10 500 EUR

Dje 08:59 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Shitet iveco

26 Maj 22:39 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  EuroTrakker  ·  Tiranë

Iveko 3 aks

26 Maj 22:38 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet fiat iveco 4x4

10 000 EUR

26 Maj 20:40 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet

10 500 LEK

26 Maj 19:23 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Lezhë

IVECO DAILY

14 700 EUR

26 Maj 15:11 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Karrotrec iveco

10 000 EUR

Online
26 Maj 13:04 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Iveco daily 35/13

11 500 EUR

25 Maj 22:21 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Vlorë

Shitet iveco daily

10 000 EUR

Online
25 Maj 16:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Elbasan

Shitet

17 500 EUR

24 Maj 14:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

vinxh

5 500 EUR

Online
24 Maj 14:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  EuroCargo  ·  Tiranë

Iveco

18 500 EUR

Online
24 Maj 10:51 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Tiranë

Shitet minibus iveco daily

10 000 LEK

23 Maj 10:48 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Eurostar  ·  Tiranë

shes kamjon iveko

15 000 EUR

22 Maj 23:55 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Kucovë

Shitet karotrec

25 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Iveco | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione