Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volzvagen sharon - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volzvagen sharon,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volzvagen sharon Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 04:09 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Ford fusion super gjendje 10/10

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 02:08 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Shitur flm merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 02:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0GTD NAFT Super gjendje gatshme per cdo prov

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 23:23 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga motorr kambio garanci Automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 23:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0 GTD AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

golf 5 gtd 2.0 manual super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 09:12 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

1.2 benzine gas super gjendje manual ,viti:2013

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford focus 2013 1.6 naft kambio manual

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet ford kuga automat 2013 2.0tdi tkuqe super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 1.6 naft automat kambio dsg super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Pasat cc automat

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Shitet b class automat 1.8 naft gjendja 10/10

3 700 EUR

18 Pri 23:21 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

kuga 2013 super gjendje automat

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:16 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Durrës

Renault modus automat 1.5 naft super gjendje

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

1.6 naft 2012 super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

120 mi km 1.4 naft km drejt kontrrolli gjendja 10/10

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 23:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel viti 2012 1.2 benz gas

3 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 22:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Automat

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

shitet b clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet b class automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet b clas automat super gjendje telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

b clas automat super gjendje vetem telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet b clas automat me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga automat super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+Garazh , Pamje Deti,Vila e Zogut, D

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
16 Pri 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

shitet w203 automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

W203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 08:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w202 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:21 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

okazion ford fusion shum e paster si makine gjendja 10/10

21 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makina 10/10

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga jo koreje Italie Super okazion per pak dit

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Ford kuga Jo makine koreje e ardhur nga italia ford kuga

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga Jo kore e ardhur nga italia super okazion

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volzvagen sharon | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione