Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S320 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S320 2007,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj S320 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

220EVO��Automat 2007 ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

Dje 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

BENZ AMG 230 V 6 B+GAZ 2007 KOMPRESOR AUTOMATIKEEE

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:00 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 CDI EVO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

220EVO��Automat 2007 ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat 220 evo

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 16:39 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga motorr kambio garanci Automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford focus 2013 1.6 naft kambio manual

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 16:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 2.7 nafte viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.6 nafte look 2012

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:48 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Tiranë

Seat Altea XL 2.0 Nafte Ardhur nga Zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes Benz S320 CDI

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:13 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Tiranë

‼️Nderrohet/ShitetToyota Fj Cruiser 3.0 V6 Automat‼️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:07 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

Fiat panda cross 4x4

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Korçë

��Mercedes Benz��

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

��C230 Automat 2007 W203��

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

SHITET ML 280 Diesel LOOK AMG 6.3 4 Matic FULL Options

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 02:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet ford kuga automat 2013 2.0tdi tkuqe super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
21 Pri 00:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 1.6 naft automat kambio dsg super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
21 Pri 00:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Pasat cc automat

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
20 Pri 18:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S class 320

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 22:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Shitet b class automat 1.8 naft gjendja 10/10

3 700 EUR

Online
19 Pri 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:21 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

kuga 2013 super gjendje automat

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:16 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Durrës

Renault modus automat 1.5 naft super gjendje

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

1.6 naft 2012 super gjendje

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 23:07 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

120 mi km 1.4 naft km drejt kontrrolli gjendja 10/10

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 23:05 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

opel viti 2012 1.2 benz gas

3 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S320 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione