Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porta automatike - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porta automatike,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Porta automatike Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2013 Full Opsion

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 17:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi 10800€

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2013,automat,2.0 Tdi, navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quattro full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:20 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 17:19 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014 full option,automat, 2.0 tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:19 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Family Automat 1.9 NAFTE (Kontaktin Tek Pershkrimi)

5 848 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2006 7 vende nderrohet

5 085 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006 nderrohet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 5 vende nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Passat CC

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 18:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Berat

��Ford focus 1.6 benzinë/gaz manuale viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:39 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

***Audi A4 2.0 TDI Automat -10 super gjendjeee***

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

***Toyota Yaris 1.3 Benzin/Gaz Automat -07 Super Gjendjee***

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

***Ford Kuga 2.0 Diesel Automat -12 super gjendje full***

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:38 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Sisteme Automatizimi Cuko

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 15:43 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Vlorë

BMW 520 LUXURY �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

MERCEDES BENZ E CLASS 220

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

Mercedes Benz E Class

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:39 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Vlorë

Ford Transit

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:32 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Vlorë

BMW 120d �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vlorë

Mercedes Benz C Class

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:28 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:27 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Vlorë

BMW 520d TOURING Msport

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 15:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

Mercedes benz E220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 19:36 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 / SUPER GJENDJE / BENZIN + GAZ

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:27 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Porta Automatike bft

5 EUR

12 Pri 17:51 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER OKAZION/ SUPER GJENDJE

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 SUPER GJENDJE ��OKAZION ��

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 19:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Shes VW Caddy Life 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 21:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

OKAZION AUDI A6

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Caddy maxi 2.0 tdi

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 19:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkodër

Caddy 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 23:01 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

OKAZION

13 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 14:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 21:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano blue efficency fundi i 2011 3.0 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 15:22 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  M5  ·  Vlorë

BMW X5

11 500 EUR

Shitësit të Besuar
15 Mar 11:44 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:01 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

Shitet VOLKSWAGEN ID4 PRO

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
08 Mar 08:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

Shitet VOLKSWAGEN ID4 PRO

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porta automatike | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione