Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazjon benzin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazjon benzin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazjon benzin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 00:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Per shitje

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
20 Maj 19:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 Automat okazjon

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 21:02 Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Tiranë

Okazjon! Volvo S40 2.5 Benzin/Gaz Turbo

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazjon. Passat 1.8 Benzin/Gaz 1300 euro pak i diskutueshem

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 21:41 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Durrës

okazjon 1.6 gas benzin

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 14:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 240  ·  Elbasan

‼️okazjon‼️

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 15:12 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Okazjon Ford Fusjon Automatt 1.4 benzin gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Maj 15:11 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

Okazjon Ford Fusjon Automatt 1.4 benzin gaz

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 12:31 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Durrës

okazjon benzin gas

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 22:35 Makina  ·  Peugeot  ·  307  ·  Durrës

Okazjon gas benzin

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 11:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Durrës

okazjon golf 4

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 03:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi a6

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 19:15 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Berat

Grande punto

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 09:00 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Fier

Nissan murano

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 00:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Tiranë

shitet e klas okazjon

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 13:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

okazjon 1.2 gas benzin

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 16:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

Okazjon E 550

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 14:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6 Gti

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 16:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Durrës

Shitet Ml 350 ‪+44 7449 759724‬

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 12:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

Okazjon polo

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazjon golf 4

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 10:57 Makina  ·  Jeep  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

okazjon

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 11:04 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Fier

Peugeot 207 Automat Benzin+Gas

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 18:56 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 Benzin 2012 okazjon

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 02:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kucovë

shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 16:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 okazjon

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 15:08 Makina  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Berat

Shitet Okazjon Gas&Benzin 1,2 Manuale

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 09:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

!!OKAZJON!! Golf 6 1.4

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 18:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkodër

Okazjon

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 07:15 Makina  ·  Kia  ·  Carens  ·  Durrës

⚠️ OKAZJON ⚠️ Benzin + Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 19:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Okazjon 2300 euro Shitet vetem per 2 dit

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 !!okazjon!!

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 08:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 6 1.4 benzin

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

Shitet okazjon 2099 euro ka dhe 1 muaj gjys letra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 15:53 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

shitet okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 12:06 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Durrës

Jeep

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 05:58 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Okazjon

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 19:31 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Durrës

Jeep

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 18:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

⚠️ OKAZJON ⚠️ VITI 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 08:08 Makina  ·  Daewoo  ·  Nubira  ·  Korçë

Okazjon

200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazjon benzin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione