Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr uje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr uje,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr uje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 14:20 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

30 000 EUR

15 Qer 17:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Korçë

Mercedes-Benz

16 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 17:34 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:31 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:06 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

A4 full panorama

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Audi A4 2.0 full panorama

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:56 Makina dhe Vegla  ·  Pogradec

Pompe lavazhi me motorr nafte

1 500 EUR

16 Maj 17:25 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Tiranë

Shitet Gopro Hero 10

450 LEK

09 Maj 14:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Mercedes Benz S550L

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 08:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sarandë

Shitet Ford Focus Gaz/benzine

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

07 Pri 11:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Sarandë

Shitet Toyota Auris ne gjendje te shkelqyer 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 09:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

Audi lungo A6 2.4 gaz benzin

6 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 02:42 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Ford Focus 1.6 Nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:30 Të tjera  ·  Fier

Motorr uje per gomone

550 EUR

07 Shk 07:43 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Tiranë

Shiten skafe te rinj

220 000 EUR

30 Jan 21:57 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet skaf fisherman Donzi F23 USA full 7mt

55 000 EUR

19 Jan 08:23 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pjesët rezerve  ·  Shkodër

Wellpoint

21 Dhj 16:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

MERCEDES E CLASS

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 07:36 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

GOMONE+SUZUKI

6 300 EUR

25 Tet 09:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

HONDA SH 150

1 100 EUR

22 Tet 08:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus Titanium

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 16:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Skuter 150cc

700 EUR

23 Sht 16:32 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

GOMONE 6 METRA OKAZION!!!

30 000 EUR

15 Sht 21:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 06:19 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 08:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 08:26 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Lushnjë

Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 21:47 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Gomone Orca

8 400 EUR

23 Qer 12:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Shitet GOLF 5 nafte 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:34 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet Audi A5 viti 2011,naftë

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 06:00 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Vlorë

Alfa romeo 156 Gaz benzin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 10:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

RANGE ROVER SPORT HSE

9 900 EUR

03 Pri 11:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover sport

9 900 EUR

26 Mar 00:18 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Varke me vela dhe motorr

10 000 EUR

13 Mar 14:01 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet land rover discovey!Super gjendje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr uje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione