Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mitsubishi pinin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mitsubishi pinin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mitsubishi pinin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 19:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Durrës

Mitsubishi pajero pinin 1.8 benzin 4x4 3300€

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 14:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Durrës

Shitet makina

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volkswagen në shitje ( Polo,Golf..

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 10:04 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mitsubishi në shitje (Pajero, L...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Lexus  ·  RX 350  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Lexus në shitje (Rx350, GS450...

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Mercedes Benz në shitje (Class A..

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai në shitje (Santafe...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Tet 10:00 Makina  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda në shitje (Civic, CRV...

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Avalanche  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Chevrolet në shitje

9 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Bmw në shitje (I3, X5, Q3...

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Audi në shitje (A1, A2, A3...

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Delvinë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 09:59 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Toyota në shitje (Prado, Fortun...

8 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Tet 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 280  ·  Fier

Bleni makina të përdorura Mercedes ( Class A, B, C, E...

7 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Tet 09:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shiten Audi Makina Te Perdorura (A1, a2, a3…)

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Tet 12:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Volvo ( Xc90, XC60, V60...)

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 12:40 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai ( Elantra, Santa Fe, IX35

5 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Tet 12:25 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Kia ( Sportage, Elan, Joyce...)

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 12:21 Makina  ·  Hyundai  ·  Elantra  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Hyundai ( Elantra, Santa Fe, IX35

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 12:16 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Honda ( CRV, CIVIC, HRV...)

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Tet 12:14 Makina  ·  Ford  ·  Edge  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Ford ( Edge, Escape, Explorer...)

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Tet 12:09 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Chevrolet ( Camaro, Impala...)

10 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Tet 12:06 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Tiranë

Bleni makina të përdorura Cadillac ( Escalade, Allante, Eldo

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Tet 11:10 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Bulqizë

Shiten Makina Te Perdorura Ford (Escape, Focus, edge, expl…

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Tet 11:03 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Bulqizë

Shitet Toyota Prado 2016

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Sht 17:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Devoll

SHITET VOLKWAGEN GOLF, POLO, TOURAN, TOUAREG...

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Sht 17:51 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Durrës

SHITET OPEL ASTRA, CORSA, FRONTERA....

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Sht 17:45 Makina  ·  Nissan  ·  Murano  ·  Berat

SHITET NISSAN MURANO, PATHFINDER, NAVARA, PATROL...

4 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Sht 17:13 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Devoll

SHITET HYUNDAI SANTA FE, SONATA, LANTRA, TUCSON...

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Sht 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

SHITET MERCEDES BENZ MAKINA C200, E CLASS...

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Sht 16:36 Makina  ·  BMW  ·  Seri 1 M Coupé  ·  Tiranë

Shitet BMW (Seri 1, 2, 3, 4, 5, I3...)

3 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Sht 16:31 Makina  ·  Audi  ·  A2  ·  Mallakastër

Shitet AUDI A2, A3, X5, Q3...

4 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 20:08 Makina  ·  Volvo  ·  XC 40  ·  Tiranë

SHITET VOLVO XC90, XC60 2014, 2015, 2018...XC40 2016, 2020..

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 17:20 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

SHITET TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2016

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 15:16 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Korçë

Mitsubishi Pinin 4x4

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 15:05 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Korçë

Mitsubish Pinin 4x4

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:32 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Dibër

Pajero Pinin

50 EUR

06 Shk 16:11 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

Foristrade 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:29 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

Mitsubishi 4x4

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 14:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

Mitsubishi Pajero Pinin

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 18:21 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

Mitsubishi pajero pinin

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 22:46 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

mitsubishi pajero pinin

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 01:01 Makina  ·  Tiranë

Kerkohet pajero pinin

07 Jan 16:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Pjes Kembimi Mitsubishi Pajero Sport 1996-2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 16:12 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Pjes Kembimi Mitsubishi Pajero DID viti 1995-2010

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 10:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero Pinin  ·  Tiranë

���� MITSUBISHI PININ ����

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 16:22 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

Fenere

130 EUR

04 Sht 13:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Durrës

fenere

130 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mitsubishi pinin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione