Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Matorr - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Matorr,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Matorr Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:54 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kurbin

Shitet Reno automat 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 02:10 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

BMW 118

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C klas

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 21:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet Fiat 480 ne gjendje perfekte.

9 000 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 17:58 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet karrotreci

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 17:57 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Shkodër

shitet matorr renoje per kamjoncina

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 17:57 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

shitet hover

4 000 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 23:14 Makina  ·  Chrysler  ·  Le Baron  ·  Tiranë

Shitet Vetura Historike

1 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Mar 05:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Pjes dhe Matorr per Land Rover TD

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 19:04 Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Kukës

Hyundai i20 1.2 Benzin EURO5

2 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Okazion per 24 or cmim super Fugon 410 matorr 3.0 naft viti

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 18:01 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Shitet

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 20:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Shkodër

Benz

100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lezhë

Mercedes-Benz E220 Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

w124 2.5 turbo Manual

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 06:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Lushnjë

Mercedes benz

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 15:43 Makina  ·  Kia  ·  Capital  ·  Tiranë

Passat 2013 7.799€

3 199 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lezhë

Mercedes-Benz automat

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 06:17 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubish pajero

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 10:26 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Tropojë

MicubishL200

8 500 EUR

17 Dhj 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C class

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 05:15 Makina  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Range rover

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Korçë

W124 E300

5 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 21:23 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Lezhë

Skaf

110 000 LEK

10 Nën 14:22 Makina  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 06:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet Sprinder 413 matorr 2.2 manual me let

8 000 EUR

01 Nën 16:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkodër

Land Rover discovery1 TDI

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 10:09 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lezhë

shitet ose ndrohet

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 1999-2000

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Tet 21:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Lushnjë

Frez

1 800 LEK

07 Tet 13:12 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Audi a6

26 Sht 16:04 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Shitet per arsye emigrimi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 12:04 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Peqin

Korrse bari

950 LEK

08 Sht 07:34 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet 313

26 Gush 02:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Matorr me 4 rrota

550 LEK

19 Gush 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 204 Avangard

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 21:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lezhë

Shitet 202

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 11:17 Makina  ·  Peugeot  ·  Partner Tepee  ·  Fier

Pezho partner

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

Evo 280

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Shkodër

E280

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Matorr | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Matorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan
  • Matorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • matorr në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Matorr në kategorinë All Category
  • Matorr në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • Matorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly
  • Matorra në kategorinë All Category
  • Matorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • matorra në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Matorr në kategorinë Helmetë/Mbrojtje/Veshje

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione