Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kandele - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kandele,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kandele Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:14 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ BMW 535i

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2018 1.8 Hybrid��

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:59 Makina  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Tiranë

SKODA FABIA AUTOMAT 2011 NE SUPER GJENDJE

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet Cabriolet

43 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 260  ·  Tiranë

����SE260����SEL W126 Automat Benzinë1990 Gjëndia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tepelenë

Audi A6

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli TNT 1130 Sport Evo

4 500 EUR

Sot 07:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Pasat cc 2.0 bezin atomat 2010 gjendje e mir 5€ 24 o

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  260  ·  Gjirokastër

Shitet mercedes w211 2.4

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Suzuki  ·  V-Strom  ·  Durrës

shitet SUZUKI

5 000 EUR

Dje 15:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Karrotrec gaz/benzin 2013

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Golf 4

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BMW F800R

5 300 EUR

Dje 14:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Golf

1 800 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:51 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

1.1 benzin gaz super i sapo hedhur impianti

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 20:27 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2015 108.000 km origjinale

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 18:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris 1.33 B/G 2007 automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 12:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Suzuki  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Okazion Suzuki c90 vl1500 i 2008

13 Qer 09:20 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

�� Honda Pilot super mjet��

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 20:11 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ ���� BMW 535i

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 150  ·  Korçë

B class 150 benzine gas 2006 Zvicra

4 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Mercedes Benz E200 kompresor benzin + gas

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Shitet 600 mij

600 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 11:13 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lushnjë

Renault clio

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 10:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  BMW  ·  GS  ·  Durrës

Gs 1200 + mund ndrrimi ����

11 500 EUR

12 Qer 09:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta 2.0 - 2015 Automat

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 21:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

❌️OKAZION VW JETTA 2.0 B+G viti 2015❌️

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 22:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 18:32 Makina  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Tiranë

SHITET

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 13:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda CBF 1000 ABS

4 200 EUR

10 Qer 10:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet OKAZION

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Elbasan

E200 kompressor benzine/gaz

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 09:20 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Korçë

Kandele NGK

10 LEK

07 Qer 08:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Shitet B class, Viti 2010, 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 13:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Gaz benzin

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 08:53 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjirokastër

Bmw x5 4.8i full option LOOK M fabrike

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 18:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Shitet VW GOLF 5 (MK5) 1.6 MPI, Automatike

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
05 Qer 16:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Fier

BMW X5 3.0 Benzin

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 14:49 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

UNIK ����MHD Stage 2+ Bmw 535i

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 20:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Elbasan

Shitet Vw Caddy Benzin Gaz 2.0 Viti 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:03 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra G Cabrio 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 21:58 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep WRANGLER UNLIMITED

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 01:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Karrotrec gaz/benzin 2013

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 13:11 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Shitet ford fiesta 2010 benzin-gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 22:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

Mercedes benz w211

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Shitet c class 1.8 kompresor ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kandele | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione