Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C 220 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220 2007,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C 220 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

220EVO��Automat 2007 ndrrohet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Okazion c 203 . 220 naft automat viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 2.7 nafte viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:46 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E220 CDI EVO ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C 220

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

2007 Toyota Corolla 1.4 Nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C klas

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR6E

385 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

3659 TOP TEC ATF 1600 1L

5 324 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 18:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

⭐ SHITET ⭐ C Class 220 Cdi Diesel Avangarde Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel Automat Avangarde 6000 €

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Toyota , Mini

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 2007 motorr 220 nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:47 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Skapamento W211 EVO kazan

Sot 16:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C KLAS 220 CDI,,VITI 2007 ������

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C KLAS 220 CDI,,VITI 2007,,AUTOMATIK,,FULL FULL����

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:33 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kukës

seat leon automat me dogane te paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C KLAS 220 CDI,,VITI 2007,, ������AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-Klass 220-Avangarde 2007 Automat-Navi-Sensor-Gjermania

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION VITI 2007 FULLOPTION

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 220cdi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:48 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��PJESE KEMBIMI OKAZION ��BENZ / FORD /TOYOTA /MINI / Mazda

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione