Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw x5 2003 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5 2003,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x5 2003 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:44 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Paket dinamo per makina te viteve 2000

2 000 LEK

Dje 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:19 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

AUDI A4 2.5 NAFT AUTOMAT 2003 SUPER GJENDJE

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Defender  ·  Durrës

Land Rover Defender per terren malor

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 19:47 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Goma Porsche Cayenne 18 Dimri 400euro

400 EUR

18 Qer 09:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 7€ dita

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Qer 09:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
17 Qer 23:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Pjese per Bmw X5 3.0D LOOK 2006 ORIGJINAL

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 12:39 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Shitet bmw x5 4.000 €

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz E-Class 220CDI Super Gjendje!!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 09:00 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Lezhë

SHITET /// NDRROHET

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 17:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 2003 gjendje perfekte 3.0 Benzin Gaz 4300 euro !

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Maj 08:17 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet bmw x5

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 16:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Golf 4 1.8 Turbo+ Gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 13:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Maj 13:45 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 09:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 20:28 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

x5 naft automat

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 20:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

x5 3.0 naft automat

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 06:03 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 Benzin- Gaz 2004

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:16 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 11:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 6/2003 nafte

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 11:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

❗️SHITET BMW X5 2003❗

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Dhj 20:10 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

‼️Audi a4 1.9 nafte ne shitje‼️

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Dhj 16:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

‼️Bmw x5 3.0 nafte ne shitje‼️

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 22:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

❗SHITET BMW X5 2003❗

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet BMW X5

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 21:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Sht 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

Makina me qera

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Gush 09:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Berat

Shitet BMW X5 2003

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

12 Gush 11:30 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 22:40 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 D

3 800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Maj 10:37 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:21 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Lezhë

Bmw X5

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 01:08 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

Okazion Reno LAGUNA 1.9 (nafte)

12 500 LEK Çmimi me zbritje

12 Mar 22:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 benzin/gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 2003 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione