Fier

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Tet 13:41
Linku:
,

S 550 Presidentciale

Historiku i makinës

17 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:33
Linku:
,

jeep wrangler 3.8 automat 2008 ndrrohet

Historiku i makinës

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 13:59
Linku:
,

Ford focus 2010 automat benzin + gaz

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Dje 20:57 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte

Historiku i makinës

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:53 ,

Opel Astra 1.7 Nafte 2006

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:52 ,

Opel Astra 1.7 Naft 2008

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:50 ,

Mercedes Benz B clas 180 CDI 2006

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:50 ,

Ford Focus

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:49 ,

Ford•C-Max•

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:46 ,

Shitet Polo 1.2 benzin vi 2003

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:46 ,

Ford Focus ����

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:46 ,

Toyota Yaris Benzin-Gas

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Benz C220 ����

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 ,

VW Passat 2007

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:44 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:43 ,

Ford Fokus 1.6 Naft

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:43 ,

Nissan Note 1.4 Benzin 2006

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 ,

SHITET 2010 BMW X5 XDRIVE 35di DIESEL PANORAMA

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:35 ,

lancia musa panorama 1.4 benzine gaz

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

jeep wrangler 2008 automat ndrrohet

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

Ford kuga 2.0 nafte 2015 me 50 mij km

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:34 ,

Land Rover Discover 4.0 benzin_gaz

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Fiat Punto 1.3 Nafte 2013

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

touareg 3.2 benzine 2005 me dogane

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:33 ,

C 220 Eleganc 2006 automat ndrrohet

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33
Linku:
,

jeep wrangler 3.8 automat 2008 ndrrohet

Historiku i makinës

16 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:33 ,

Ford focus 2008 1.6 nafte

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

Shitet Opel zafira 6+1

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:30 ,

Shitet hyundai sonata 2.0 vetem gaz.

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:30 ,

Shitet

Historiku i makinës

12 345 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:30 ,

Vila 3 katshe okazion!!

1 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:30 ,

OKAZION ML350 2014

Historiku i makinës

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:30 ,

Golf 5. 1.9naft 3999 euro

Historiku i makinës

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:30 ,

Renault Clio 900cc viti 2015

Historiku i makinës

5 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:30 ,

Lancia musa automat OKAZION

Historiku i makinës

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:30 ,

she's eclass 350 4 matic

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:29 ,

Porche cayenne

Historiku i makinës

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 ,

Shitet Polo Cross Look Sportiv

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione