Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:49 Dyqan Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Bulqizë

bluze

Shitësit të Besuar
Sot 02:44 Apartamente  ·  Bulqizë

Prodaja stana sa zakupcima Beograd Karaburma zakupljena

124 009 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 21:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Bulqizë

Ford 3055

9 400 EUR

Dje 20:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet papaq 100cc me letra

800 EUR

Dje 20:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Bulqizë

Shitet pasat 1.9 tdi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Mar 08:53 Të tjera  ·  Bulqizë

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
01 Mar 08:02 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Bulqizë

Okazion Fiat Punto Multijet- 2004 - 1.3 nafte - Manuale

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Shk 11:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Bulqizë

SHITET AUDI A6

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 19:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Bulqizë

Mercedes - benz C220 Avantgarde

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Bulqizë

Ml 350 black edition

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Bulqizë

Shitet Hektar Toke ne Elbasan

2 000 000 EUR

24 Shk 15:30 Të tjera  ·  Bulqizë

Shiten blete

1 LEK

22 Shk 23:32 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Bulqizë

Ford Galaxy 2009 Automatik

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 20:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet motorri 150cc

21 Shk 19:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ford  ·  Bulqizë

Ford 3055

9 400 EUR

20 Shk 11:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Bulqizë

kymco 500 ixiting

800 LEK

20 Shk 08:16 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Bulqizë

купити лажни новац на мрежи Вхатсапп +49 1521 4068335

500 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 08:12 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  8C  ·  Bulqizë

купити лажни новац на мрежи Вхатсапп +49 1521 4068335

500 LEK

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 02:50 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Bulqizë

Pune nga Shtepia

17 Shk 11:45 Shtëpi  ·  Bulqizë

shes apaertament

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Shk 19:12 Të tjera  ·  Bulqizë

xhahshahahahagagag

123 LEK Çmimi me zbritje

14 Shk 04:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Bulqizë

��mercedes benz w221 lungo ��

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 19:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Bulqizë

Shitet Mercedes Benz E-class 220cdi ����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet motorr lifan 110cc

850 EUR

12 Shk 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet pasat 1.9naft

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Shk 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Bulqizë

benz mercedes 200 d

2 000 EUR

08 Shk 20:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet ndrrohet papaq 110cc me letra

850 EUR

07 Shk 19:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Bulqizë

Shitet pasat I 2009 automat 0692380296

5 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 22:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione