Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Bulqizë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Bulqizë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Bulqizë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:10 Dyqan Shitja me shumicë/Mall  ·  Veshje dhe Tekstil  ·  Bulqizë

bluze

Shitësit të Besuar
Dje 12:24 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Bulqizë

Shitet/nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 14:31 Të tjera  ·  Bulqizë

ofertë kredi

1 000 EUR

Online
17 Korr 06:30 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Bulqizë

5CLADB/ADBB/4FADB/5FADB/JWH018

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 06:04 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Bulqizë

5CLADB/ADBB/4FADB/5FADB/JWH018 precursors for the synthesis

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 06:03 Makina  ·  Aixam  ·  City  ·  Bulqizë

5CLADB/ADBB/4FADB/5FADB/JWH018 precursors for the synthesis

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 19:08 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Kredi dhe financa

14 Korr 11:37 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Bulqizë

I diskutushem

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 12:46 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Kredi dhe financa

13 Korr 07:42 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Bulqizë

Audi A5 coupe

100 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 21:49 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Bulqizë

Kredi dhe financa

11 Korr 20:06 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Bulqizë

SHITET FORD FIESTA 1.4 Naft

1 999 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:58 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Bulqizë

Fener w203 me lupa

300 EUR

10 Korr 09:53 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Bulqizë

Ford Focus Full Opsion

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Bulqizë

Shitet super pasat b6 automat viti 2010 0692380296

5 850 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 13:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Bulqizë

Shitet Mercedes Benz per arsye emigrimi

2 300 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Korr 11:38 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aprilia  ·  Dorsoduro  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:38 Motorra (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:29 Motorra (mbi 50cc)  ·  Skuterë  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aeon  ·  Cobra  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Kros | Enduro  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Motorra (mbi 50cc)  ·  Skuterë  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:28 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:08 Moped (nën 50cc)  ·  Peugeot  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:07 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:07 Motorra (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

04 Korr 11:07 Makina për kamping  ·  Bulqizë

dhfrj

52 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Bulqizë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione