A class | Tiranë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1796
Audi , 42
BMW , 15
Fiat , 6
Ford , 6
Toyota , 4
Smart , 4
Opel , 3
Škoda , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Lancia , 2
MINI , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Peugeot , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1
Dje 22:47
Linku:
,

mercedez c class 1.8 benzin+gaz 150000 km ����

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 17:25
Linku:
,

Shitet E-Class 250 CDI Coupe

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:46
Linku:
,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 15:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT - MERCEDES-BENZ A-CLASS

245 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 15:45
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES BENZ �� 125.000 Lekë

125 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:28 ,

Mercedes Benz C Class Evo Automat 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 ,

Shitet C Class C220 Viti 2006 Automat SUPER GJENDJE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

Volkswagen Pasat 2.0 nafte automatike dsg okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:42 ,

Vw pasat automat

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:42 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:42 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:14 ,

A Class 05 OKAZION

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47
Linku:
,

mercedez c class 1.8 benzin+gaz 150000 km ����

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:35 Dyqani ,

MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 2007, AUTOMATIKE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:26 ,

mercedes c class automat benzin 200 me 130 000km

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:05 Dyqani ,

A-CLASS 180 NAFTE AUTOMAT 2006 SWISS U SHIT FLM

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:48 ,

A class 3400 euro pak i diskutueshem

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:46
Linku:
,

CITROEN BERLINGO PANORAMA 1.6 HDI

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:46 Dyqani ,

A class avangarde 2.0 benzin/gaz+liber servisi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:15 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:15 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:15 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:15 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:14 ,

Mercedes B180 AUTOMAT 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 ,

MERCEDES BENZ A 1.8 CDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Mercedes-Benz A class 1.7 nafte viti 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:41 ,

C220 W204 Automat Avantgarde Viti 2008 ����

6 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:40 ,

Mercedes-Benz E-Class EVO 320 CDI (NAFTE)

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

OKAZION MERCEDES A CLASS AUTOMAT 180 CDI ������

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:49 ,

A Class 160 Lungo Benzine/Gaz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Mercedes C300

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 ,

FORD FIESTA 2007 Benzin / GAZ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:38 ,

VW GOLF 1.6 Benzin / GAZ

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 ,

Shitet A Class nafte manual 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:49 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E320 BENZINE + GAZ -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 ,

Shitet A-Class 200

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:37 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 14 Euro Dita

14 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 17:37 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 10 Euro Dita

10 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:30 ,

BMW 320D 2007 NDERROHET

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 ,

Shitet C Class C220 motorr evo viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:07 ,

Shitet Mercedes C Class 3800€

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 Dyqani ,

Shes, Makine A-Class 190 AMG

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:21 ,

A class Automat 110 mij Km Viti 2012

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:19 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 ,

OKAZION Audi S8v10 5.2 NDERRIM +/- diferenc 0693585393

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:47 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 14 Euro Dita

14 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 14:47 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 14:36 ,

A Class 180 Nafte 2014

13 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:19 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim