Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Librazhd

Acura , 6
Audi , 80
Bentley , 1
BMW , 133
Chevrolet , 3
Chrysler , 3
Citroën , 18
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 6
Dodge , 1
Fiat , 50
Ford , 183
Honda , 6
Hyundai , 14
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 17
Kia , 12
Lancia , 1
Land Rover , 14
Lexus , 1
Maybach , 1
Mazda , 5
MINI , 5
Mitsubishi , 20
Nissan , 48
Opel , 127
Peugeot , 38
Porsche , 2
Renault , 57
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 9
Škoda , 2
Smart , 9
Ssangyong , 7
Subaru , 3
Suzuki , 8
Toyota , 51
Volvo , 6
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:10 Makina , Librazhd

Mercedes Benz w204

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Makina , Librazhd

Autobuz Daimler Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 15:31 Makina , Librazhd

Jeep grand cheroke 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:47 Makina , Librazhd

Golf 5 Nafte 1.9

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:47 Makina , Librazhd

Opel insignia

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 18:08 Makina , Librazhd

TOYOTA AURIS SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 07:24 Makina , Librazhd

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 17:31 Makina , Librazhd

Audi A4 Okazion 3500 Euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 15:38 Makina , Librazhd

Golf 5, super gjendje fsi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Mar 12:23 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 12:20 Makina , Librazhd

Mercedes Benz C 220 cdi 2005

3 800 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 21:45 Makina , Librazhd

Shitet golf 5 tdi

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 18:37 Makina , Librazhd

TOYOTA COROLLA VERSO, makine me shume hapesire familjare

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 09:13 Makina , Librazhd

Volkswagen Golf v 1.6 gaz benzine 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 09:09 Makina , Librazhd

Ford Fiesta 1.2 gaz benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 09:05 Makina , Librazhd

Mercedes Benz A class 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:01 Makina , Librazhd

mercedes benz Viano 3.0

8 000 EUR

13 Mar 08:57 Makina , Librazhd

Mercedes C 220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:54 Makina , Librazhd

Mercedes E 220 cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:54 Makina , Librazhd

Ford focus 1.6 benzin

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:52 Makina , Librazhd

Shitet kamiocin Sprinter 311 cdi

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:51 Makina , Librazhd

Shitet ose ndrrohet W124 pa letra E200 naft

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 20:51 Makina , Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Mar 20:32 Makina , Librazhd

VW Passat

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 21:51 Makina , Librazhd

Audi q7 naft viti 2010

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 20:27 Makina , Librazhd

Shitet C 270 Nafte.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:30 Makina , Librazhd

Shitet W124

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 22:24 Makina , Librazhd

Shitet W124

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 21:00 Makina , Librazhd

shitet cadi ne gjendje shum te mir okazion

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 12:16 Makina , Librazhd

Audi A4

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 20:52 Makina , Librazhd

Audi a6 look 2010

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 14:16 Makina , Librazhd

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Shk 14:39 Makina , Librazhd

Shitet Polo 1.4 Nafte

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Shk 19:19 Makina , Librazhd

Jeep compass 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:01 Makina , Librazhd

Golf V 13.10.2008.

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:36 Makina , Librazhd

Opel meriva 1.6 benzin gaz super gjendje okazion

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:15 Makina , Librazhd

Mercedes G

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 11:47 Makina , Librazhd

207

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 12:53 Makina , Librazhd

Bmw x5 ne super gjendje

9 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:39 Makina , Librazhd

Hynday tucson 2.0 nafte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 18:15 Makina , Librazhd

Passat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Shk 12:11 Makina , Librazhd

Shitet Golf 5 plus

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 19:35 Makina , Librazhd

Mercedes Benz 203

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 19:11 Makina , Librazhd

Renault megane kamjo automat

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 20:17 Makina , Librazhd

Shitet super okazion cady 1.9 naft

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 00:43 Makina , Librazhd

gesti

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:19 Makina , Librazhd

Shitet Touran 1.6 Naft viti 2014✅

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione