Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 15
Aixam , 32
Alpina , 3
Audi , 35
BMW , 13
Bugatti , 4
Buick , 1
Chrysler , 10
Citroën , 4
Dacia , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 29
Ford , 47
GMC , 1
Honda , 2
Isuzu , 7
Jeep , 1
Lada , 1
Lancia , 3
Maybach , 1
Mazda , 3
MG , 1
Morgan , 1
Nissan , 8
Opel , 12
Peugeot , 4
Piaggio , 1
Porsche , 1
Renault , 17
Rover , 1
Saab , 2
Seat , 5
Škoda , 2
Smart , 4
Suzuki , 2
Tesla , 2
Toyota , 7
UAZ , 1
Volvo , 38
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 4

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S300 W140

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Sht 15:18 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 4000€ Nuk Ndez

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
20 Sht 12:38 Makina , Durrës

Furgon

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
20 Sht 10:06 Makina , Fier

MERCEDES-BENZ Viano

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
20 Sht 07:00 Makina , Lezhë

Shes viton super gjendje.. 7+1 ...0693146623

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
19 Sht 16:54 Makina , Korçë

Mercedes-Benz 2.0 Benzin-Gaz

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
19 Sht 13:05 Makina , Krujë

❌OKAZION❌ Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
18 Sht 15:28 Makina , Durrës

mercedes benz e200 okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Sht 18:02 Makina , Korçë

mercedes w123 300 td

Viti: 1983
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Sht 11:13 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Sht 14:03 Makina , Fier

Mercedes-Benz

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
12 Sht 21:07 Makina , Tiranë

����SHITET���� mercedes benz evo 220 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Sht 17:05 Makina , Kurbin

Mercedes

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
10 Sht 14:46 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Sht 10:49 Makina , Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 10:41 Makina , Kukës

Benzi kukes

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 15:34 Makina , Peqin

w202

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Sht 09:56 Makina , Malësi e Madhe

999

999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: > 500 000
06 Sht 15:29 Makina , Vlorë

Okazion

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Sht 17:42 Makina , Tiranë

Renault senic

1 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Sht 16:49 Makina , Elbasan

Benz E clasa

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Sht 21:18 Makina , Elbasan

E Class

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
31 Gush 21:15 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E 200

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Gush 23:16 Makina , Tiranë

SEAT ALHAMBRA - 1.9TDI - OKAZION

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
30 Gush 23:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ - 311CDI - OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: > 500 000
29 Gush 11:46 Makina , Kurbin

Shitët

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Gush 00:04 Makina , Kurbin

shitët

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
29 Gush 00:04 Makina , Kurbin

shitët

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
29 Gush 00:02 Makina , Kurbin

shitët

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
28 Gush 13:03 Dyqani Makina , Durrës

240 i restauruar Pa letra 300 000 leke i diskutueshem

260 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: > 500 000
28 Gush 08:54 Makina , Elbasan

Scania R450 Euro 6

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
27 Gush 21:12 Makina , Berat

Shitet W124 Ne gjendje shum te mire

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
26 Gush 11:53 Makina , Kurbin

Shitët

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Gush 00:22 Makina , Kurbin

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
20 Gush 20:42 Makina , Pogradec

Mercedes-Benz

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
17 Gush 15:07 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Gush 14:50 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Gush 00:38 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes Benz 609D

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
16 Gush 15:07 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
14 Gush 19:52 Makina , Tiranë

Shitet Makina

175 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
12 Gush 22:52 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Gush 17:19 Makina , Lushnjë

shitet autobus

3 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
10 Gush 16:57 Makina , Lushnjë

Shitet

3 500 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: > 500 000
07 Gush 00:43 Makina , Pogradec

Shitet vw 8+1 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
05 Gush 13:54 Makina , Përmet

Sllona te vjeter ne shitje

7 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Gush 14:21 Makina , Tiranë

Shitet Volvo

200 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
03 Gush 22:17 Makina , Tiranë

Shitet per relik ose perdorim vetjak

100 000 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
25 Korr 22:02 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
20 Korr 09:41 Makina , Lushnjë

Karrotrec sprinter

20 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Korr 12:22 Makina , Durrës

Shitet per arsye zvendesimi me makin me zero

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione