Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 289 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 289,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 289 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 13:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Lushnjë

��Mercedes-Benz E350 AMG Package Full Options��

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Shitet VW Touran

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 10:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha XSR700 MT-07 2016 ABS

6 400 EUR

06 Qer 12:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi 1.9 Nafte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 09:35 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 2.0 nafte

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 16:18 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 14:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Focus

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 18:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Super okazion!! Golf 6 automat

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Gjirokastër

E CLASS 2016 11000 Euro i diskutushem

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0TDI Automat DSG Full Opsion������������

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 14:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0TDI 2006 Automat DSG 4550€ pak i diskutushem����

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Passat 2.0TDI Automat DSG ������������

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 10:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Individ privat jo tregtare makinash

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 16:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Super okazin tiguan 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 12:00 Shtëpi  ·  Berat

Shtepi private 3+1 per shitje

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
23 Tet 12:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Krujë

TOYOTA RAV4 2.2 D-Cat 2006 (5.500 euro)

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 17:41 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

Ford Kuga

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 19:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

��Super okazion Ml 350 sapo erdhi nga zvicra��

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 03:07 Shtëpi  ·  Berat

Shtepi per shitje 3+1, Berat

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
12 Gush 16:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 1.9tdi / Viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 14:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

mercedes c 220 cdi automat

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 12:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Korçë

Okazion Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 17:08 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile 4 Kateshe Super gjendje Super cmim.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Tet 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz Evo 289

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Gjendje: I ri
13 Tet 09:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pogradec

Shitet Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 10:27 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pogradec

Shitet Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:54 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pogradec

Shitet Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 10:48 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

AUTO VISHA - SHITET FORD FIESTA ne CMIMË FANTASTIK!!!

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Shitet e class 270

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 08:10 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525d fulloption gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

okazion !!

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 12:38 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Tiranë

Sanitare Kompani Prodhimi

04 Dhj 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200

2 250 EUR Çmimi me zbritje

20 Tet 12:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kurbin

Mercedez Benz E220 Cdi Automat

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kurbin

E220Cdi Automat

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes benz c220

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 19:01 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kurbin

Ford fiesta 1.4 tdci nafte manual

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 15:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Shitet Mercedes benz c clas 220

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Pogradec

SHITET OSE NDERROHET ME 4FENERSH +-

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 18:47 Apartamente  ·  Durrës

Apartament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Korr 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedes benz E class

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Tiranë

Okazionn Shitet mercedes benz A Class 1.4 1200€!!

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 289 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

E 289 E 289

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione