Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në Shqipëri

Acura , 241
Aixam , 81
Alfa Romeo , 3121
Alpina , 51
Artega , 38
Audi , 41286
BAIC , 40
Bentley , 52
BMW , 27365
Bugatti , 15
Buick , 31
Cadillac , 188
Chevrolet , 1308
Chrysler , 958
Citroën , 5742
Corvette , 27
Dacia , 200
Daewoo , 343
Daihatsu , 283
DeTomaso , 1
Dodge , 320
Ferrari , 28
Fiat , 14767
Ford , 35287
GMC , 75
Great Wall , 50
Grecav , 12
Honda , 1075
Hummer , 123
Hyundai , 4176
Infiniti , 75
Isuzu , 148
Jaguar , 1121
Jeep , 1768
Kia , 1444
KTM , 24
Lada , 24
Lancia , 1755
Land Rover , 6879
Landwind , 4
Lexus , 100
Lifan , 8
Ligier , 5
Lincoln , 162
Lotus , 5
Maserati , 88
Maybach , 13
Mazda , 1824
Mercedes-Benz , 151034
MG , 72
MINI , 1412
Mitsubishi , 3435
Morgan , 5
Nissan , 6060
NSU , 7
Opel , 19210
Peugeot , 7876
Piaggio , 86
Plymouth , 4
Pontiac , 13
Porsche , 1999
Proton , 6
Renault , 10362
Rover , 552
Saab , 333
Seat , 3912
Škoda , 2214
Smart , 4717
Spyker , 3
Ssangyong , 415
Subaru , 172
Suzuki , 1166
Talbot , 3
Tata , 68
Tesla , 20
Toyota , 14145
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 12
UAZ , 9
VW Volkswagen , 77691
Volvo , 4332
Wartburg , 3
Wiesmann , 6
Yugo , 19
Zastava , 24

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 03:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Chrysler  ·  Sebring  ·  Durrës

Shitet Chrysler Sebring 2.0 Diezel viti 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
18 Korr 05:35
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C200/2019

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 03:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 50TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET GLE 350 Bluetec

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 04:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C Class 220 Nafte AMG Line Full Opsion...

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Audi A3

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2013 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

SHITET AUDI A6 50TDI AVANT SPORT

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 50TDI Avant Sport

36 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Berat

CLS 320 CDI Facelift 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Durrës

Shitet Nissan Micra

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Vlorë

Shitet A 180 CDI class okazion ( W176)

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Jetta super gjendje‼️‼️‼️

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:21 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

��2013 - AUDI A7 3.0 TDI Quattro

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATRO 2016 Premium Plus OKAZION 12500

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Full Panorama...2.0 Gas-Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC60 3.0 Benzin T6

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2018 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

shitet

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:19
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Berat

W204 C300 Benzin/Gas

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:11 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLK 250 BLUETEC

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 Makina  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Tiranë

CHEVROLET CAMARO RS 3.6

17 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 04:09 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJepPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione