Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran 2007 2.0 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran 2007 2.0,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj touran 2007 2.0 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga automat super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:08 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 Automatik 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+Garazh , Pamje Deti,Vila e Zogut, D

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Vlorë

FORD C-MAX 1.6 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

SKODA OCTAVIA 1.6 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:53 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Fier

JEEP GRAND CHEROKE 3.0 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:08 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:40 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

FENER VW TOURAN+TIGUAN

1 EUR

Dje 09:39 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

PASQYRA PER VOLKSWAGEN TOURAN 2007-2009

1 EUR

Dje 09:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 nafte 2007 5 vende nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:37 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Pogradec

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFTE 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ B200 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Touran Viti 2007 Diesel Automatik Sport

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��Okazion�� Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km (Origjinale)

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 15:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌ Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����MERCEDES E280 BENZINE 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Super Full Behet me Gaz 5300e ����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 07:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kukës

VW TOURAN 2.0 TDI PARTIKULAR

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 07:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX NAFTE 1.8 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

VW POLO CROSS 1.2 BENZINE VITI 2007 ME DOKUMENTA DERI 08/202

3 510 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:22 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 14:18 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Durrës

NISAN X-TRAIL 4X4 MANUAL NAFTE 2.2 VITI 2007 ME DOGANE NE SU

4 860 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Pri 11:03 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT VITI 2007✅✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

shitet w203 automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

W203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 08:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w202 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 08:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet w203 automat super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 20:21 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

okazion ford fusion shum e paster si makine gjendja 10/10

21 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran 2007 2.0 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

touran 2007 2.0 Touran 2007 2.0

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione