Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Touran 2007 2.0 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touran 2007 2.0,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Touran 2007 2.0 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:04 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Durrës

FORD S-MAX 1.8 NAFT SAPOARDHUR NGA BELGJIKA

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

E200 KOMPRESOR AUTOMAT BENZIN ELEGANCE EVO 2007 ����

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

E200 KOMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2007 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT LOOK GTD

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:31 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

C-MAX 1.6 NAFT AUTOMAT 2008 SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN I SAPO ARDHUR

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

M-Benz C180 Kompresor Automat Behet me Gaz 4700euro ����

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

‼️OKAZION TOURAN

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
10 Korr 23:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

‼️OKAZION TOURAN

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
10 Korr 19:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

‼️TOURAN OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
10 Korr 17:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN NE SHITJE

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
10 Korr 15:09 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 11:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Touran

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:03 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

FENER VW TOURAN+TIGUAN

1 EUR

10 Korr 09:50 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 08:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

‼️ OKAZION C220 CDI FULL ‼️

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Durrës

Okazion Cls 320 Naft

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 09:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Lushnjë

Audi A3 1.9 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 15:50 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 12:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

‼️Touran Automatik Full Opsione

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 11:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 08:41 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 12:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2.0 TDI ����

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kurbin

VW Touran 2.0 nafte Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 13:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet touran viti prodhimit 2007 ngjyr e zez asht 4+1 sendi

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 13:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet touran viti prodhimit 2007 ngjyr e zez asht 4+1 sendi

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 08:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW Touran e ardhur nga Zvicra

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Shitet touran viti prodhimit 2007 ngjyr e zez asht 4+1 sendi

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 23:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Durrës

Cls 320 Naft Full!!

7 300 EUR

23 Qer 22:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2 Automatik

5 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

TOURAN ❌AUTOMATIK❌ ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Super gjendje gatshme per cdo prov letrat sapo paguar

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 10:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 CDI SPORT EDITION AUTOMAT F1

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

Volkswagen Touran 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 21:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

e class super gjendje 270 naft 263 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 01:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

263 mi km e mbajtur per merak super gjendje e class

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:19 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

Peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:54 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Durrës

peugeot 207

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:09 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

PASQYRA PER VOLKSWAGEN TOURAN 2007-2009

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touran 2007 2.0 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

touran 2007 2.0 Touran 2007 2.0

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione