Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sensore gomash - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 190
Të tjera , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sensore gomash,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sensore gomash Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:16
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ S350 L PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Okasion shitet wolksvagen Touran 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 15:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Glk 250

14 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Tiranë

Gla 220 cdi Amg Line, viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 14:18 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2018 XDrive 30i okazion ������

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Qer 17:25 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Sarandë

Audi A4

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 15:34 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Berat

Automat Opel signum 1.9 diesel

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 18:58 Makina  ·  Buick  ·  Enclave  ·  Tiranë

Buick enclave viti 2013 benzin

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Qer 00:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes benz Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 20:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Korçë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Ml 350

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 18:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover EVOQUE DYNAMIC+ PANORAMIKE

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 18:47 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range EVOQUE DYNAMIC+ PANORAMIKE����

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 18:47 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche CAYENNE 3.0 DIESEL PANORAMIKE����

20 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:47 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche CAYENNE 3.0 DIESEL BLACK EDITION PANORAMIKE����

20 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 12:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

Shitet Volvo e 2008 XC-70 benzine+gaz 4x4 AWD për 9400€ ☎️

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 19:29 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7/S7 (S7 Package & Look) Nderrim me Makine me te Vogël

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Durrës

Mercedes-benz

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz E Class 220

14 000 EUR

25 Pri 17:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Mercedes Benz E class 220

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 21:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes Benz E Class

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 16:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet Golf 6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 13:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Durrës

Land Rover DISCOVERY 4

129 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 shum e vecant

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:12 Makina  ·  Opel  ·  Signum  ·  Tiranë

Opel Signum

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 22:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Ml 350

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

OKAZION!!!SHITET OSE NDERROHET ME ML 350 NAFTE TIP I RI

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 09:09 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

����Range EVOQUE DYNAMIC+ PANORAMIKE

18 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Mar 12:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche 3.0 zvircra

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes benz Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 00:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi a4

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML 350 BLUETEC DIESEL (2.999 cc)

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 13:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 shum e vecant dhe e shpejt

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 21:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 14:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Shitet LAND ROVER SDV6 3.0 viti 2014 160,000 kilometra

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes benz Ml 350

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shietet ML 350 bluetec

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 22:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

C class

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 18:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Bulqizë

Glk shum e vecant

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 shum e vecant

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 designo shum e vecant ne llojin e vet

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 15:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 Designo shum e vecant ne llojin e vet

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 ✈️

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Glk 350 designo

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 01:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Jan 21:35 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

❗️SHITET LAND ROVER DISCOVERY 2014 ❗️

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 15:01 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Audi A4

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion c300

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sensore gomash | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione