Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Urgjent - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 07:17
Linku:
Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Cube MBT 27.5

19 Maj 11:26
Linku:
Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kamarier Urgjent


Sot 09:10 Apartamente  ·  Durrës

Urgjent super okazion gazonjere te pishat e buta

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:20 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 BENZIN GAZ

7 900 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  380  ·  Kukës

mercedes sel

3 200 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 13:22 Kafshë në fermë  ·  Tiranë

Shitet

19 Maj 11:26
Linku:
Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Durrës

Kamarier Urgjent

18 Maj 17:41 Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

Citroën Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 12:02 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 12:19 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lezhë

Shes Range rover Sport Approved ne super gjendje

49 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 18:52 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Kavajë

Festim

450 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 09:22 Të tjera  ·  Durrës

Shitet urgjent aktiviteti , Vije e pare

22 EUR

14 Maj 20:14 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:10 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:15 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Lushnjë

Shitet urgjent

2 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 07:17 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Cube MBT 27.5

11 Maj 20:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Kukës

benz w123

2 400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:50 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Kukës

Timon druri momo

150 EUR

11 Maj 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Okazion Ambulance 2012 Automat full option

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

Makine Funerali E Class 2008

19 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Makine Funerali E Class 2008

21 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 11:17 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Frigorifer Funerali 2 pjesesh

1 100 EUR

10 Maj 21:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet okazion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 16:39 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

OPEL CORSA URGJENTE

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 01:32 Të tjera  ·  Has

Fellne 16 per mercedes-benz

280 EUR

Shitësit të Besuar
08 Maj 12:40 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Urgjent Kerkoj kapak motorri

1 EUR

06 Maj 04:34 Shtëpi  ·  Lushnjë

Shes shtepi+Lokal

120 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Ml 350 Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 17:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Elbasan

Shitet urgjent 3400 m2 truall me leje ndertimi

68 000 EUR

01 Maj 23:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Honda GL500 Silverwing

1 EUR

30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Super OKAZION URGJENT C Class 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Super Okazion per pak dit Golf 6 Automat 2.5 benzin gaz 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:32 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Vlorë

Shitet urgjent

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 08:57 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kukës

disqe per vw beetle

1 EUR

28 Pri 08:56 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kukës

pjese kembimi benz w123

1 EUR

27 Pri 15:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet urgjent Apartament 1+1 Tek farmacia 10

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Pri 12:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  BMW  ·  F series  ·  Vlorë

Urgjent okazion

2 500 LEK Çmimi me zbritje

21 Pri 21:56 Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Tiranë

Makina per KAFE - Urgjent

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione