Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benzin - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benzin,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benzin Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:08
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Berat

mercedes S350 BENZIN GAS PRINS ����

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 20:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203, C230 BENZIN/GAS 2006

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

CMIM OFERTE! Bateri Hybrid PlugIn/ Ekonomik

89 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 20:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN AUTOMAT 2010 ME 9 VENDE

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS AUTOMAT 2007 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNN

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ AUTOMAT 2007

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:23 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 20:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR AUTOMAT BENZINE SAPO ARDHUR 05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Sarandë

MERCEDES-BENZ -C300 4MATIC 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

MERCEDES BENZ C 200 KOMBRESOR GAZ-BENZIN

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:19
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Mercedes Benz W203, C230 BENZIN/GAS 2006

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes Benz C300 gas benzin okazion

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4MATIC Benzin-gaz 0685881169

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 20:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A class automat benzinë

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-BENZIN

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:02 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 450  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 450

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S klas 550 luk AMG 2020

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes C klas 180 benzin kompresor avangard me dogan

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E350

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMAT (EUROPE!!!)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHITET E350���� AMG LINE FULL OPTIONS BUSSINES EDITION����

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI A3 SEDAN 2014 FULL OPTIONS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:28 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

2007 Toyota Corolla 1.4 Nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:24 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES C200 KOMPRESOR (BENZINE GAZ)

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❌ SUPER OKAZION E CLASS W212 350 BENZIN ❌

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

✅ Golf 5 ✅1.4 Benzin ekonomik ✅ Letra e paguara per 1 vit

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford focus C-max Benzine / Gaz Automat

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz E-Class

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E-550 AMG LINE FULL PANORAM ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedes Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benzin | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione