Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kastrol - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 40

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kastrol,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kastrol Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 22:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Vlorë

A3 2.0 2013 sline

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 21:13 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

Audi A4 2.0tdi 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 01:14 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda oktavia 1.9 TDi 2007 automat

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

✅Golf R-Line 2013 2.0 tdi ✅

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Qer 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

golf 6 /2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 22:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

✅Golf 6 R-Line✅2.0 tdi 2013✅

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Mar 19:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN 7500€

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 17:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 05:18 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

BMW Seria 5,2.5Gas-Benzine,Letra derri 2022 Okazionnn

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 15:15 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

Shitet bmw

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 19:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

u shittttt

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 21:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

‼️‼️‼️Okazion‼️‼️‼️

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 21:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Wv golf 6 nafte

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 21:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

‼️‼️Golf 6 2.0 tdi OKAZION‼️‼️

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 21:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

‼️Golf 6‼️

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 16:35 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Bmw 118d me dogan

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

Pasat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 21:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 11:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 21:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran Automat 2005 ndrrim me tojotoa korola

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:37 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

SHITET/NDERROHET BMW 320

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 15:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

Vw touran 1.9 automat ����Okazion

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:37 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Elbasan

BMW 320 dizel

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 11:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet mercedes benz 200c class

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 10:12 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 09:23 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 18:29 Makina  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Tiranë

Shitet makina ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 20:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 dizel 2009

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 16:21 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 17:05 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Tet 08:15 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet audi i sapoardhur

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 11:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Lezhë

Shitet Okazion BClass 200Nafte 2008 Automat 8G

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 22:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Krujë

honda

4 000 EUR

Viti: 2005
09 Jan 12:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

AUDI URGJENT OKAZION 2.0 NAFTE SUPER EKONOMIKE

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 16:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Golf 5 gaz benzine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 18:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Dibër

VW Touran dizel

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 1.9 tDI Highline SPORT

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 11:42 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Fier

Shitet ose nderrohet Ford Ka

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 15:41 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Berat

Audi A4 1.9 TDi -03

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 18:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kastrol | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Kastrol Kastrol

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione