Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz w123 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz w123,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz w123 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet w123 200D

32 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:28 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE BBS BENZ W123 124 R17

900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:23 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Fier

MOTORE BENZ W 124 300 BENZINE

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:21 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

DISQE AMG AERO 3 R17

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 20:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Korçë

Okazion 5000 euro Mercedes benz W123 shitet

5 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 18:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet/Porsche Cayene GTS 4.8 Benxine/Gaz

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Pogradec

SHITET Motorr BENZ 240 w123 1981

500 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:42 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅✅NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT VITI 2009 ✅✅

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:37 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:36 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.4 BENZIN GAZ 2013✅✅

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE 2016 ���� AMG PANORAMA FULL OPTION

41 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 TDI S Line Automatik Full option

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Goma me viz te bardh Mb epoke

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 07:47 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pasqyra Benz w123 Classic

50 EUR

Dje 07:47 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Mbrojtese Dielli Benz w123

50 EUR

Dje 02:11 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Pjes Benzi

50 EUR

Dje 01:59 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Elbasan

Pjes Kembimi te Perdorura.

21 Pri 14:15 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

okazion AUDI Q8 47.000 km 59.900 euro Shitet

59 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Pri 02:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

����Mercedes-Benz C220 Cdi W204

6 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Kavajë

Mercedes Benz 240D

2 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 21:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kukës

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 17:20 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Pogradec

BMW X6

11 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW x5 3.5 BENZIN PA TAKS VITI 2016✅✅

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180 PANORAM 2010✅✅

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW X5 3.5 BENZIN PA TAKS LLUKSI VITI 2015✅✅

20 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Pogradec

✅✅BMW SERIA 3 320D 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 12:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:51 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fier

U SHITEN

Shitësit të Besuar
20 Pri 11:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Kukës

pjese kembimi benz w123

1 EUR

20 Pri 10:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 260  ·  Tiranë

����SE260����SEL W126 Automat Benzinë1990 Gjëndia ORIGJINALE

12 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 21:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 21:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

OFROJM TE GJITHA PJESET PER MERCEDES BENZ W123

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 15:17 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

Shitet motor 6 pistona benzine SEL ose w123

1 500 EUR

17 Pri 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz w124 E 240 D

12 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT VITI 2007✅✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 18:42 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 3.0 NAFTE 2009 SUPER GJENDJE

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Tiranë

Goma me viz te bardhe MB epoke

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 12:00 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten Goma mercdes benz epoke

14 Pri 11:16 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Tiranë

✅✅OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT VITI 2011 ✅✅

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFT 2008 ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 15:02 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Shkodër

Ofrojm Pjes Kembimi Benz w123

1 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz w123 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione