Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

B clas 2006 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe B clas 2006,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj B clas 2006 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

�� B clas 2.0 benzine AUTOMAT

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Qer 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Durrës

E clas look amerike super full start stop lev 260 mi km

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 15:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Vlorë

Rent car vlore

25 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 03:09 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vlorë

Opel Corsa 1.2

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 20:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet Benz B-Clas gaz benzinë 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 06:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 150  ·  Tiranë

B CLAS 1.5 benzin +Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION! Pasat automat 2006 motorr 2.0 nafte FULL OPTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

automat b clas

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

shitet b clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet b clas automat super gjendje telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 22:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

b clas automat super gjendje vetem telf srz

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet b clas automat me dogan super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 19:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Durrës

B clas automat 1:8 naft super gjendje okazion

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

B clas mercedez 1.8 D

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Pogradec

B clas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 11:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 150  ·  Tiranë

Mercedes

3 300 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Okazion B class 200

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 04:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

B class

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 13:09 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse makine

03 Nën 13:16 Makina  ·  Maybach  ·  62  ·  Elbasan

benc b clas

4 200 LEK

24 Tet 19:04 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Lezhë

Testate Benzi C clas W203

220 EUR

23 Tet 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Durrës

Shitet A class ndodhet ne Italy

15 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

Shitet Mercedes B clas 200

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 16:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

mercedes b clas Benzin gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 19:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Elbasan

mercedes

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 11:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet bcklasi

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Elbasan

B clas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 12:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

MERCEDES C class 220 1997 -0692625939

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Gush 13:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 280  ·  Tiranë

OKAZION SOT 4900 Mercedes Benz 4X4 C280

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

B clas

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 20:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

✈️��RANGE ROVER 2018 ✈️��

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 20:44 Makina  ·  Audi  ·  S4  ·  Fier

��S4 FABRIKE 135.000KM ✅

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Durrës

Shitet B clas 180 diesel i sapo ardhur nga gjermania

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 10:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

✅Okazion B Clas

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 12:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3 automat s line

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 17:58 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Durrës

Mazda 2 1.4 Benzinë 2006 Okazion

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Tet 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Vlorë

SHITET Mercedes-Benz B.Clas viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 23:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B clas, 2006 1.8 Diezel

3 000 EUR

11 Tet 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

��Mercedes Benz C220 2015 16.500€��

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 09:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITE MERCEDES BENZ B CLAS

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Korr 13:30 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Vlorë

Okazion 1.6TDCI 04-09 SET KIT FREKSIONI +KIT FAZE,POMP

250 LEK

11 Korr 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shitet Mercedes-Benz B200CDI 4600 EURO

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj B clas 2006 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione