Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Auto Motal - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 15

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Auto Motal,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Auto Motal Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:46 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Audi SQ7 4.0 diesel V8 435 hp "EDITION GERMANY"

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:46 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Elbasan

Volvo Xc60 R-DESIGN Facelift (Zvicra)

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Elbasan

Land Rover Discovery Sport 2.0 diesel

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Anije dhe skuterë uji  ·  Të tjera  ·  Elbasan

Gomone 300 Mercury "Pholas Italy"

54 000 EUR

Sot 12:45 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Elbasan

Audi SQ5 Quattro Carbon Super Full Opsion

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Elbasan

����Toyota Rav4 2.0 benzine Automat (Zvicra)����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Elbasan

B-class 180 diesel Automat EXECUTIVE

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

RR Evoque 2016 (Zvicra)

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Elbasan

MB GLE 350 ( German Edition) Ful Opsion

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Wv Tiguan 2.0 diesel FULL OPSION

21 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

����Range Rover Evoque 2.2 diesel DYNAMIC (Zvicra)����

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Audi Q8 5.0 TDI S-Line

65 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

WV Tiguan 2.0 diesel Automat

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5 2016 diesel Super Full Opsion

27 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Elbasan

Volvo Xc90 2.0 diesel "Cross Country"

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Auto Motal | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione